Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud mondani beszóló...

Valaki tud mondani beszóló szövegeket? (lent)

Figyelt kérdés

Mert ma amikor haza felé jöttem, jöttek utánam három 5.-es kis sz*rházi azt nekem jöttek esernyővel azt azzal bögdösték a táskámat hátúról... Nem cigányok voltak, én 7.-es vok nem tudom h mi a bajuk velem, de amikor megfordultam akkor már futottak el!-.-" 1dagi, 1szemüveges, és 1 átlagos h*lye gyerek, hárman voltak azt ott pattogtak nekem... (amikor már elment a dagi) Az egyik mondta nekem (1lány): -Mi ketten vagyunk. mondom: -És? Nem én fogok sírni.

Valami erős beszóló duma kéne, ami vicces és sértő vagy ami vicces és nem sértő vagy ami sértő! Nem akarok bunyót de ha úgy fog alakulni akkor szívesen adok nekik egy taslit!!! (1dagi, 1 szemüveges, és 1 átlagos h*lye kislány)

Köszi előre is a válaszokat!


2011. okt. 27. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a fontos hogy leüvöltsd őket. "Na mi van hü*lye gyerekek! Ennyire unatkoztok!?" erre majd mondanak valamit valszeg ha nem cool, "mi van kóstolgatsz kis sza.ros?" és közben oda sétálsz persze jó félelmetesen mondjuk a dagihoz " na mi van akarsz valamit kis uzi?" és valami ilyesmi. Ha meg visszapofáznak csak üvölts rá, vagy adj egy pici taslit, vagy vedd el a táskáját ilyesmi. Aztán jobban eldurvulni nem kell hogy erősen megütöd.
2011. okt. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon jó beszólások!:D Használni fogom.

Nem akarom őket megütni erősen, mert megy anyucihoz azt behívatja, vagy egy tanár látja azt felvisz az igazgatóhoz... azt egy intő.

Köszi szépen a választ!:)

2011. okt. 27. 14:54
 3/3 anonim válasza:
Ha nagyon eldurvul a szituakkor se menj nekik ököllel hanem tenyérrel a pofájukba DE SZEMBŐL! nrm lesz semi baja de hátra esik mint az ólajtó
2013. júl. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!