Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti hazudtátok már azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hazudtátok már azt, hogy volt már barátnőtök?

Figyelt kérdés

Több fiú is ezt csinálja... Barátnőm is tapasztalta:) Barátom is pl. azt állítja, hogy 2 barátnője is volt, miközben a haverjai azt mondták, ők nem tudnak róla, hogy lett volna :D (pedig tényleg mindent elmondanak egymásnak) De azért inkább nem vetettem a szemére :P Nem tudom, ez miért jó? :D Szerintem ettől nem lesz kevesebb, sőt :) Szerintem "megtisztelő" ha én lehetek az első valakinek :D

16/L


2011. aug. 31. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én arra használom, hogy lekoptassam magamról a lányokat, akik nem jönnek be nekem.
2011. aug. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hát ja én mindig azt kamuzom, hogy van, vagy volt csak már nincs....jó kérdés, hogy miért, de valahogy olyan nyomorult érzés kimondani, hogy még soha nem volt barátnőm....

19f

2011. aug. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Dr. Endressy László ***** válasza:

Azt, hogy barátnőm volt... hmm szerintem ilyet nem hazudtam. (Nagyon közeli ismerösöket ugysem versz át) Nem tarottam - kissrác fejjel - cikinek... s ahogy felnőttem úgy végképp letojtam az egészet. Viszont az már fülentettem h. volt futó sexuális kapcsolatom. Hiába gondtalan fiatalság. ;)


Mondjuk a nagyon közeli barátokat ugyse tudtam megetetni ezzel. ;)

2011. aug. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha azt mondja, hogy nem volt, jön a kérdés.

- "öhhh miért nem volt még?"


Hülyékre inkább hagyjuk rá...

2011. aug. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem. És eddig még tényleg nem volt barátnőm. Mi értelme is lenne hazudnom? Azok, akik közelről ismernek úgyis mind tudják az igazat. Ha meg ismerkedem valakivel, annak szintén nem hazudnék. Ugyan minek tenném? Nem érdemes már az elején hazudni...

21/f

2011. aug. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én aztmondtam mondom nincs éds nem hisziel egy csaj se aki megkérdezt valaha is..
2011. aug. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert cikinek tartyák a haverjai előtt, fél hogy kiröhögik. Engem is kinevettek még régen általánosba, de most már kicsit felnőttebb emberekkel járok 1 osztályba itt már senki nem röhög ki. Ja és vannak lányok akiknek ez tetszik h még nem volt senkid.
2011. aug. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én sem reklámozom, de ha kérdezik bevallom, hogy nem volt...
2011. aug. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én letagadom, hogy volt.
2011. aug. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, 20-on túl már gyakran hazudtam azt, mert halál ciki lett volna bevallani. Mondjuk elég volt rám nézni, mert olyan ronda voltam és vagyok még most is. Már volt ugyan bnőm azóta, de lehet h ránézésre én se hinném el magamról.
2011. szept. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!