Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A valóságban léteznek jólelkű...

A valóságban léteznek jólelkű sorozatgyilkosok?

Figyelt kérdés
Tehát akik csak olyanokat gyilkolnak, akik megérdemlik (gensztereket, elvetemült gyilkosokat stb.). Mint például a tévében Dexter, vagy a moziban Frank Castle, a Megtorló.
2011. okt. 27. 23:17
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
31%
nahát eszembe jutott Jigsaw xD a jószándék vezérelte, csak rossz eszközökkel dolgozott nem?
2011. okt. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

17:30:


Tudod, épp ezért van a kérdés kiegészítő (hozzáfűznivaló) opció, hogy világos legyen, hogy a kérdező hogy érti a kérdést. Én precízen le is írtam. De mindez mit sem ér, ha egyesek el sem olvassák.

2011. okt. 28. 22:31
 13/37 anonim ***** válasza:
De, elolvastam. Szerintem te is tedd meg. Azt írtad "olyanokat ölnek, akik megérdemlik". Ki szerint érdemlik meg? A gyilkosuk szerint? Mert akkor továbbra is igaz, hogy minden sorozatgyilkos "jólelkű". Aztán ott van az, hogy "gengsztereket, elvetemült gyilkosokat", ez megint csak a nézőpont kérdése.
2011. okt. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Ha szerinted a "gengszter és elvetemült gyilkos" kategória csak egy nézőpont, akkor ne haragudj, de neked belső gondjaid vannak. Mert ugye Ed Gein, Ted Bundy és Charles Manson, a balástyai- és százhalombattai rém csak EGYESEK szerint halált gyilkosok, nemde? És joguk van az élethez, ugye?
2011. okt. 30. 02:28
 15/37 A kérdező kommentje:

javítás:


halált gyilkosok=halált érdemlő gyilkosok

2011. okt. 30. 02:31
 16/37 anonim ***** válasza:
Az általad felsoroltak sorozatgyilkosok voltak, szociopaták. Pontosan azok a tulajdonságok jellemezték őket, amikkel az általad vágyott "jólelkű" sorozatgyilkosnak is rendelkeznie kellene, hogy tetteit végre tudja hajtani.
2011. okt. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Hát, olyan választ még nem kaptam, amit teljesen hasznosnak értékelhetnék. Tehát továbbra is kérdem, tudtok-e ilyenekről? (Önbíráskodó igazságosztókról, akik bűnözőket gyilkolnak/gyilkoltak.)
2011. nov. 2. 11:31
 18/37 A kérdező kommentje:

Ja, és hogy akkor mindenkinek tiszta legyen, és senki se értse félre:


A bűnözőt úgy értsétek, ahogy azt a hollywoodi akciófilmekben is szokás.

2011. nov. 2. 11:34
 19/37 anonim ***** válasza:
Talán van, de mivel a törvény szemében ők is bűnözők, pályafutásuk nem hosszú.
2011. nov. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
kommandósok
2011. dec. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!