Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Léteznek a valóságban olyan...

Léteznek a valóságban olyan emberek, mint a reklámokban?

Figyelt kérdés

Mondok példákat:

- Hord-e bárki is a retiküljében Perwollt?

- Megfordul valakinek a fejében ilyen gonolat, hogy "Olyan gyönyörű a hajszíne, bezzeg az enyém...?" vagy "Vajon mitől ilyen sima a lába?"


Ilyesmikre gondolok :D


2011. júl. 1. 12:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan gyönyörű a hajszíne, bezzeg az enyém...?"


Ez meg szokott fordulni a fejemben.

2011. júl. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek. Sajnos elég sok iq harcos rohangál a világban.
2011. júl. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A reklamok a haranggorbe felso 3-5%-at abrazoljak...

A hosok a filmekben is sot az egesz media.


A kerdesedre a valasz. Igen letezik, de szamossag alapjan a szamuk piszkosul elenyeszo. Csak ugye a nezo ezt akarja latni...


Ha azt a kerdest tenned fel, hogy a media jobban hazudik-e, mint egy atlagember arra hatarozott IGEN-nel felelnék.

2011. júl. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"Olyan gyönyörű a hajszíne, bezzeg az enyém...?" Ez nekem is. Mert mindegy milyen minőségi festékkel festem, vagy mivel mosom, mindig hamar megkopik.


Amiket többit írtál azok rám speciel nem igazak, de nem nézek tv-t, biztos vannak azért reklámok amik viszont igen.

Néha apáméknál van szerencsém látni párat, azért nem mindegyik annyira szörnyű.

2011. júl. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 napietus ***** válasza:
100%
mondjuk olyan sincs szerintem, aki elnéző mosollyal nyugtázná, hogy a kölkei fehér ruhában a sárban fetrngenek, a színes pólóba meg direkt beleknik a füvet meg a paradicsomot. legalábbis én azért csak ráhúznék a fenekükre...
2011. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de arra az esetre ha valaki megkérdezné mitől olyan szőrős a ruhám, mindig a retikülömben tartom a 6,5 kilós kandúromat.


Ha meg szűk macskaköves utcákon száguldozom apiros a suzukinkkal akkor autómatikusan elkezdi énekelni, hogy

"Nem tudod milyen a tökéletes, de érezni fogod mikor észreveszed..."


Ja és a páromnak vettem egy új dezodort, azóta egyre barnább a bőre, lett egy yachtunk és mindig egy fehér lovon ül... viszont egyetlen rohadt koncertre se tudunk elmenni, mert gyémánttá változnak a jegyek. :)

2011. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Reklámügynökségnél dolgozom :)

A reklám egy vágyott világot jelenít meg: általában tökéletesnek beállított, szép, boldog, gazdag és gondtalan emberek a szereplők. Pl. 20 éves modell anyuka 10 éves gyerekkel fehér szőnyegen ülve kakaót iszik, és ha kiönti sem gond, máris ott terem a Vanish-tündér :) Akármilyen szürreális és gagyi, mégis minden anyuka arra vágyik, hogy ilyen szép legyen ő is és ilyen gondtalan. Egyszerű az üzenet: vedd meg a termékünk, és te is ott teremsz ebben a tökéletesen boldog állapotban. Vagy sarkítva, lehet, hogy nincs szükséged fájdalomcsillapítóra, de egy jó reklám után szinte arra vágysz, bárcsak fájna a fejed :))

És igaz az is, hogy a milliókba kerülő 20-40 másodperces reklámidőből a lehető legtöbbet kell kihozni, a legtöbb vevőt megfogni. Ezért a reklámok (általában) az alapösztönökre építenek - szex, éhség, hiúság, pénz, gyerek... Tehát ilyen emberek nincsenek, de a vágyak, amikről szól egy reklám, minden emberben benne vannak, megfordulnak a fejünkben.

Na meg a sokszor ismételt reklám is generálja őket :)

2011. júl. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ez a hajszínes dolog nekem azért furcsa, mert szerintem a természetes hajszín a legjobb, mindenkinek az áll a legjobban. Szerintem persze :)


12:43 Azt tudom, hogy a média orrba-szájba hazudozik, és erről eszembe jutott egy eset! Mondjuk ez nem reklám. A múltkor volt a Taplóban asszem, hogy a Könyves Kálmán Gimnáziumban eltört a tűzcsap, és özönvíz lett a suliban. Egyik barátnőm oda jár, azt mondta, hogy a TV nagyon eltúlozva és túldramatizálva adta elő a dolgokat, mert a negyede nem igaz.


13:01/1 Ezt a mosóporosat is bele akartam írni, csak elfelejtettem a nagy sietségben! :D


13:01/2 A válaszodom nagyon nevettem! :D


13:14 "Egyszerű az üzenet: vedd meg a termékünk, és te is ott teremsz ebben a tökéletesen boldog állapotban."

Igen, ezt tudom, valamikor még tanultam is.

Szóval a vágyak... Értem. Köszi a válaszodat! :)

2011. júl. 1. 13:19
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
ma 13:14 Kell gyomor ehhez a munkához...
2011. júl. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én jellememhez nem való a valódi hajszínem. Az a régi jellemem volt, amire nem akarok emlékezni. Érted, ugye?


Amúgy tényleg vannak, akik az utcán a másik lábának simaságát nézi, de a többség inkább a láb vagy fenék formáját vizslatja, elemzi.


Amúgy rühellem a reklámokat, egy-két kivétellel.

2011. júl. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!