Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek így jobban néz ki...

Szerintetek így jobban néz ki a honlap, vagy ezelött jobb volt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 13:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem meg akkor fikázzátok az oldalt, ha ti jobbat tudtok csinálni.

- "Egy kezdő munkája?" Ne nevettess már. Egy kezdő ilyet meg sem tud csinálni, én sem még, pedig már a szakmám is webmester. Egy egyszerűnek tűnő oldal mögött is rengeteg kód van, nem úgy megy az, hogy összedobunk valamit 1 szerkesztő programmal!


- Úgy néz ki, mint egy 10 évvel ezelőtti oldal? Nyilván a látszat miatt mondod. De ha nem vetted volna észre, eddig sem a designon volt a lényeg. Akkor ugyanolyan lenne, mint 1000 másik hasonló a neten, és nem emlékeznél rá, ergo nem jönnél vissza ide. Igen, ez is egyfajta megkülönböztetése az oldalnak, mert valamiért megjegyzed, hogy na ez nem olyan mint a többi. És itt a kérdés-válasz dolgon van a hangsúly. Ugyan mit változtatna a csilli-villi kinézet a tartalmon? Semmit. Ide csak az jöjjön, akit az oldal kérdései foglalkoztatnak, van már itt úgyis elég nem ide illő alak.


- És miért baj, hogy megújult az oldal? Ha te kifested a szobád, nyilván nem szeretnéd, hogy azt mondják rá, hú de ronda lett. Akkor miért kell az oldalt leszólni? Szerintetek ez hogy esik az oldalt fejlesztőknek? És örülhetnétek, hogy van jele annak, hogy igenis van gazdája az oldalnak, és foglalkoznak vele. Ha meg az a baj, hogy néhány dolgot máshol találtok, vagy hasonlók, hát a válaszom: dinamikusnak kell lenni. Az életben is folyton változnak a dolgok, és mégis megszokunk mindent. Miért zárkóztok el az új lehetőségek elől?


Na így hirtelen ennyi. Aki nem nem inge, ...

2011. okt. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül a színek jobbak talán, de tényleg átláthatatlan. Mondjuk most csak felnéztem 1 percre, majd később átnézem.
2011. okt. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 halibel ***** válasza:
66%
Na akkor most szerzek egy reklámblokkolót.
2011. okt. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 halibel ***** válasza:
100%
De ezen kívül egész jó. :)
2011. okt. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%
Nekem túlságosan zavaró,hogy annyi más adat van a válaszok között,hogy alig lehet észrevenni a válaszokat a kérdésre..A régi honlap sokkal jobb volt!!!
2011. okt. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezelőtti volt jobb.
2011. okt. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó,tényleg sokkolt ez a drasztikus változás,de most már kezdem megszokni.:DÉs van kb. 2 olyan funkció,ami kifejezetten tetszik.Csak ne lenne ennyi reklám!
2011. okt. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Én egy deka reklámot nem látok sehol, mivel ezer éve használom reklámblokkolót, ajánlom az Adblock-ot mindenkinek, kb fél percet vesz el az életetekből a feltelepítése.
2011. okt. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
77%

Kinézet?

Egy kicsit szerintem csúnyább lett,de lehet,hogy mindenki más máshogy gondolja...

Az újítások nagyon tetszenek.

2011. okt. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!