Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az ha egy szám...

Mit jelent az ha egy szám állandóan "kísért"? Állandóan a 125ös szám jelentkezik naponta rengetegszer. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2008. márc. 17. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

:D amiben hiszel


ez úgy kezdödik hogy valamikor felfigyeltél valami okból erre a számara, aztán mikor legközelebb láttad elötted akkor mondat, hogy jé mengint ez a szám, aztán innentöl már automatikusan mikor eléd kerül a szám felfigyelsz rá.élhiheted hogy elém is elém kerül pont olyan gyakran ez a szám de mivel az én számomra semmi jelentösége észre sem veszem.

2008. márc. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Túl komolyan vetted a "23-as szám" című filmet.

(Jim Carrey)

2008. márc. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat!Egyébként még nem néztem meg azt a filmet,pedig megvan.:)
2008. márc. 18. 14:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. én nem lettem okosabb, pedig valami misztika biztos van benne. engem állandóan a 67-es szám kísért...:S
2008. márc. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szia! Lehet nem hülyeség! Én láttam egy könyvet, amiben le vannak írva a számok jelentései! Pl ez, h naponta többször megjelenik, pl telszámban, házszámban, meg bárhol, akkor az valamilyen jelentést, esetleg üzenetet hord magában. Érdemes utánanézned.
2008. márc. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én vok az előző válaszoló. Ezt az oldalt találtam: [link] Itt a te tulajdonságaidra utalva vannak értelmezve:pl 125:

Tehát összeadva 8: Pozitív tulajdonságok

Irányító személyiség és képességek, politikai képességek, nagyszerûen bánik a hatalommal és a tekintéllyel, mindig egy célért dolgozik, elismerést szerez, józan ítélõképesség, határozott és parancsoló.

Negatív tulajdonságok

Munkamániás, túlságosan ambíciózus, emberbarát ösztönök hiánya, rosszul bánik a pénzzel, elnyomja az alárendeltjeit, türelmetlen az emberekkel, stresszes, anyagias.

2008. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van velem a 2-es és a 3-mas számmal. Nagyon gyakran előfordultak az életemben... Pl az én, a szüleim, a testvéreim (3) és a legjobb barátaim születési dátuma és névnapja, szüleim házassági évfordulója, suliban a névsorban is 23. vagyok:) A telószámomban is benne vannak (.3...2332).

4 helyen laktam eddig, de a lakcím mindig 23 vagy 32 volt,stb...meg egy csomó ilyen van még^^


Lehet, hogy semmi értelme sincs, de fura:)


Amúgy nem láttam a 23 c. filmet, hallottam már róla és meg is van, de nem tudom, hogy miről szól.

17/L

2009. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!