Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg csak a gyerek miatt...

Tényleg csak a gyerek miatt félek, ugye nem vehetik el tőlem?

Figyelt kérdés
4 évet éltem együtt egy férfival akiről azt hittem ismerem de mégsem! Van egy közös gyermekünk akit én nevelek! Amikor megismerkedtünk ő még külföldi állampolgár volt ezért mindig minden az én nevemre került! Kábel tv, internet, hiel, minden.! Szétmentünk egy fél éve és azóta sorozatában jönnek a telefonok, hogy itt is tartozás van meg ott is tartozás van! Egyszer egyszer megmutatta hogy befizette ezért nem nézegettem mindig! Most viszont akkora bajba kerültem, hogy legalább 1-1,5 milliós tartozás ül a nyakamban! Félek, hogy elvehetik tőlem a gyereket ez miatt, félek börtönbe kerülök! Most próbálok egyezkedni a behajtókkal, mert még csak most találtam munkát mivel a kisfiam még csak 2 éves! Nagyon megvezetett ez a férfi és most a saját naívságomért kell fizetnem!
2011. okt. 29. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
nem vehetik
2011. okt. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szia mi van veled azóta?
2019. okt. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!