Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy csináljam? (kérdésed túl...

Hogy csináljam? (kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés

Igaz,nem a legfontosabb kérdés,de azért jól jönne néhány jó tanács. Tudni kell,hogy nem vagyok egy nagy iszákos,viszont pia nélkül nem tudok ellazulni,táncolni,bulizni. A baj az,hogy a gyomrom egyáltalán nem bírja a dolgot,és ha valami erősebbet iszok,azonnal feljön minden. Múltkor is,épp hogy belenyaltam a whiskybe,az előtte megivott 2 pohár kis vörösbor azonnal a felszínre tört...Nem tudok annyit inni,hogy érezzem a fejemet,mert egyszerűen minden visszajön. És nem arról van szó,hogy ko-ra leszeretném inni magam.Még annyira sem,hogy hányjak,egyszerűen csak érezzem a fejemet,és el tudjak lazulni,jól érezni magamat.

Van rá valami módszer,amitől gyorsabban a fejembe száll a pia,és remélhetőleg nem jön vissza?

Csak tudjátok,itt az őszi szünet,jó lenne ellazulni egy kisebb házibuliban,pia nélkül viszont képtelen vagyok erre.


2011. okt. 30. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
vagy ne keverd az italokat, vagy igyál minőségi cuccost. Ne kannás bort tesco pálesszel és sörrel. Hanem pl csak bort, de azt jófélét. Esetleg jófajta házipáleszt ami látott gyümölcsöt is. Vagy tanuld meg élvezni a bulit pia nélkül, más nem marad.
2011. okt. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Neked talán azt tudom javasolni, hogy valami szénsavas innivalóval keverj töményebb piát.
2011. okt. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Ment a zöld kéz. (:

Amúgy talán a sör az ami még esélyes nekem.Egyszer bekaptam egy mentolos rágót,rá sört,és teljesen olyan volt mintha narancsos üdítőt ittam volna.Csak jó sokat kell igyak belőle mire a fejembe száll.

2011. okt. 30. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!