Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csináljam? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

A lényeg: van egy nagyon cuki osztálytársam, nagyon rendes, kedves stb. Pár nap múlva leszünk szolgálatosok a suliba. Azt mondta, hogy vigyek valami jó filmet.. Én egy romantikus vígjátékra gondoltam.. Nagyon tetszik a csaj... Hogyan tudnék összejönni vele? Mit vigyek neki? Hogy csináljam, hogy ne utasítson el?:-s

Köszi a normális válaszokat! 14/F


2011. okt. 8. 07:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia :) abszolúte ne vagyiél romantikus vígjátékot szerintem:D vigyél valami olyat amin lehet röhögni.BEszélgess vele a film közben ismerd :) aztán majd alakul magától ez az ügy;)
2011. okt. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1 amerikai pite sztd jó lesz?
2011. okt. 8. 10:12
 3/12 anonim ***** válasza:

én csak a filmben tudok segíteni, szerintem valami animációs stuff a legjobb, nekem bevállt..:D ittvan 3 példa:túl a sövényen, 51es bolygó, Despicable Me(gru a magyar címe)

olyan mese legyen amit még nem látott, vagy kérd meg hogy ő mutassa meg a kedvencét

2011. okt. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ő az olyan filmeket szereti, amiken jókat lehet röhögni.. De szerintetek hogy csináljam? Egy jelenetnél fogjam meg a kezét és nézzek a szemébe vagy hogy? Fogalmam sincs, hogy mit, merre, hány méter...:-s
2011. okt. 9. 21:37
 5/12 anonim ***** válasza:
kérdező: merre lax?
2011. okt. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Erdélyben. Miért?
2011. okt. 9. 21:50
 7/12 anonim ***** válasza:

Túl a sövényen az nagyon jó film.:)

Nézd h élvezi a filmet...

S 1 szer mikor mind 2 en nevettek kicsit húzódj közelebb...

S meglátod h regál.

Lehet h magától is oda fog bújni.:)

2011. okt. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Egyébként azt jó jelnek lehet venni, hogy egy ideje az infó teremben rossz volt a gépem és ma 1x szünetben odajött hozzám és nagyon kedvesen felajánlotta, hogy ha most se megy, akkor üljek mellé.. Én arra gondoltam, hogy csak segítség kell és rákérdeztem, hogy segíteni kell-e de azt mondta, hogy nem... Másképp kinézném belőle, hogy segítségért hívjon, de most láttam az arcán, hogy valami mást akar..

Szerintetek?

2011. okt. 10. 16:18
 9/12 anonim ***** válasza:

nézzétek meg valameik mesét amit írtam (keress rájuk youtube-on, tuti tetszeni fognak mind2töknek)

filmközben: ahogy mondták búj közelebb

mikor vége a filmnek, vagy köszötök el: mond meg neki h sokszor szoktál rágondolni és mitszólna hozzá ha ezentúl a barátnődként gondolhatnál rá? (lényeg az h lássa h te is kedveled és h észrevetted hogy ő is)

ja és ez a duma előtt vagy után közvetlen smárold le...:D

nem fog elutasítani vagy ilyesmi, egyértelműen kedvel...

az iylesmit nemjó hetekig húzni... ha kicsit bizonytalan vagy az természetes de már tudod a dolgod tedd azt! :)



"semmi sem bonyolult annyira, hogy ráparázz." -punanny massif (Y)

2011. okt. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és a segítséget! Remélem nem fog elutasítani...
2011. okt. 10. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!