Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A nyugtató segíthet?

A nyugtató segíthet?

Figyelt kérdés
11.-es vagyok..a kis "problémám" 9.-ben jött ki..szeretek iskolába járni..de csak a társaság miatt..tanulok rendesen azzal nincs baj, csak ha dolgozatra kerül a sor vagy felelésre akkor sz*r a helyzet. Dolgozat előtt mindent tudok, de amikor elém rakják leblokkolok..annyira ideges vagyok, h mindent elfelejtek..és egyszerűen hiába tanulok nem bírom jól megírni a dolgozatokat(ami hosszú távon nem elég jó). A felelés egy rémálom..már amikor felkelek és az iskolára vagy arra az órára gondolok amin feleltetnek..remegek..és szó szerint félek. jövőre érettségi..és nem tudom, hogy hogyan fogom végig csinálni..matekból mindenképpen emeltet szeretnék tenni..de ha ez így megy tovább..tuti nem fog sikerülni..ha már csak az érettségire gondolok rosszul vagyok. szerintetek meg kellene próbálnom valamilyen nyugtatót???
2011. okt. 30. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A nyugtató csak ront a helyzeten, vizsga előtt nem jó beszedni. Okosabb lenne, ha inkább elébe mennél a dolgoknak és gyakorolnád a felelést, az emberek elé kiállást.
2011. okt. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ:) hiába a gyakorlás..felmondom én akárkinek..de ha a számonkérésre kerül a sor akkor páá.

nem értem miért van ez..mindig is imádtam a középpontban lenni. 8.-ig mindig én szólóztam minden rendezvényen(énekléés:D ) a barátaim sem értik, h mi van velem..

2011. okt. 30. 23:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Sedatif mehet, ha ilyenben gondolkozol. De többet segít a hozzáállás megváltoztatása. Elvégre ez csak egy felelés, utána is van élet. Nem kell ezt ilyen komolyan venni.
2011. okt. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi..hát majd alkotok vmit..:)
2011. nov. 4. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!