Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki ért egyet azzal az újságcik...

Ki ért egyet azzal az újságcikkel amelyben azt írták hogy országos szinten meg kellene vonni a segélyezést a romáktól?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Ezzel nem lehet egyetérteni! Akkor azoktól a magyaroktól is meg kellene vonni,akiknek éppen úgy nincs munkahelyük,vagy alacsony az egy főre eső jövedelmük, mint a cigányoknak.

Akármilyenek a cigányok,de ők is emberek.

A cigány kérdést nem így kellene megoldani. Csak erre senkinek nincs használható és főleg MEGVALÓSÍTHATÓ javaslata.

2011. nov. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek.

Az ezzel a baj, hogy nekem is volt már, hogy eszembe jutott, hogy mégis milyen dolog az, hogy valaki plusz pontot kap egyetemen, csak mert roma. Aztán eszembe jutott, hogy te jó ég, hogy gondolhatok ilyet, hiszen neki sokkal nehezebb lesz beilleszkedni meg munkát találni meg minden. És szerintem rohadtul az emberek hozzáállásával van baj, azon meg semmilyen törvénnyel nem lehet változtatni.

2011. nov. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaj, második vagyok: azt, hogy "egyet értek" az első válaszolóra értettem!
2011. nov. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, bár egy kicsit másra számítottam.

tiszteletben tartom a véleményeteket.

2011. nov. 1. 17:29
 5/6 anonim válasza:
Szerintem meg kellene vonni tőlük a segélyeket. Egymillió repülőjegy Indiába kicsit sokba kerülne, de csak egyszer kellene rászánnia ezt az összeget a magyar költségvetésnek. Innentől a bűnözés kb. 90%-al csökkenne, javulna a polgárok biztonságérzete, és kb. 2-3 hónap alatt visszajönne a jegyek ára azokból a segélyekből, amik az államkasszában maradnának.
2011. nov. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te még nem hallottál visszafelé szóló repülőjegyről? Meg hajóról? Pedig sokan alkalmazzák mostanában.


Szerintem meg a szólás jogát kellene megvonni az ilyenek kitalálóitól. Határozottabb pillanataimban a levegővétel jogát vonnám meg.


Hogy miért? Aki ezt a kérdés felteszi, nem érdemes neki válaszolni.

2011. nov. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!