Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha rendeltem pizzát, de nem...

Ha rendeltem pizzát, de nem vettem át, mert közben el kellett mennem abból lehet baj?

Figyelt kérdés
Telefonon rendeltem, de rejtett számmal, számot nem kértek, kihozták a pizzát, mert látták, hogy jön a futár, csak nekem meg el kellett mennem, egy barátomért, nem gondoltam, hogy olyan hamar hozzák, azt mondták 50 perc legalább, de 25 perc múlva hozták. Egy parkba rendeltük, nem címre. Nem akartam kib*szni a futárral...
2011. nov. 1. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Néhány kérdés és tudni fogod a választ.

Neked megérné elkezdeni felkutatni a szivató pizzarendelőt?

Hallottál már olyat, hogy "hamis címre kért pizza át nem vétele miatt feljelentést tett ismeretlen tettes ellen"?

A rendőrségen, ha te lennél az ügyeletes rendőr (mittudomén minek hívják), hány percig visítanál, ha valaki 2 át nem vett pizza miatt tenne bejelentést?

Na, ugye, hogy tudod a választ. :)

Anyáztak párat és ennyi. Az ilyeneket le kell nyelniük, ha "életben" akarnak maradni. Az ilyen "házhoz szállítom" kajáldáknak bízniuk kell abban, hogy nem cumiztatják meg őket. Az át nem vett pizzáidat elrakták későbbre, valaki másnak. Ha valaki aztán olyat rendel, amit te nem vettél át, belökik a sütőbe 5 percre, hogy felmelegedjen. Nem fogják kidobni, ebben biztos lehetsz. Éttermekben szerinted miből van a fasírt? Természetesen a visszavitt húsételek darálékából. Sorolhatnám...

Tehát max. párszáz forint kárt okoztál. Na, ennyiért rendőrségre mennél?

További jó pizzarendelést, csak ne hozzánk kért. :)

2011. nov. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[javítás]


Tehát max. párszáz forint kárt okoztál (benzinpénz). Na, ennyiért rendőrségre mennél?

További jó pizzarendelést, csak ne hozzánk kérD. :)

2011. nov. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Ha a saját lakásod ajtajában mondod meg a futárnak, hogy nem veszed át a pizzát, abból sem lehet baj...
2011. nov. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért 1 telefont megért volna,hogy bocsi fiúk...
2011. nov. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jó, sittünk vissza, de akkor mondták, hogy már itt volt a futár, én nem hittem el, de aztán tényleg, utána meg már nem volt pofám felhívni őket, hogy bocs itt vok, kihozod megint? Inkább nem. Nem direkt volt na.

Jól van köszönöm a válaszokat.

2011. nov. 2. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!