Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Barkácsáruházban dolgozom és...

Barkácsáruházban dolgozom és néha ingyen ki tudok hozni dolgokat, mit érdemes?

Figyelt kérdés
Az érdekel mi az ami viszonylag drága és keresett, könnyen eladható? Főleg csomagolássérült, kifutó termékekről van szó, a fúrógéptől a műanyag ablakkeretig.
2011. nov. 2. 01:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Csak tudjál róla, hogy ezt a linket elküldtem az összes magyarországi barkácsáruház hr osztályának. Az ilyen seg.gfejek miatt tart itt ez az ország.
2011. nov. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

az összesnek?

az összes vidéki kisáruháznak sikerült elküldeni, még annak is aki nincs fent a neten?

2011. nov. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
hogy miért tart ott az ország ahol tart arról lehetne vitatkozni, ha már a s ggfejeknél járunk a politikusuk b@sszák el az adófizetők pénzét, nem néhány barkácsáruházi dolgozó, aki azért viszi el amit visz mert megteheti, mert nem tűnik fel a hiány.
2011. nov. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
:D szerintem a besúgóknál nincs rosszabb. hányinger. büszke vagy magadra? azt hiszed megijedtem? vagy mi? gondolkozz már. (bocsi az off miatt)
2011. nov. 2. 17:14
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit gondolsz, de engem jó érzéssel tölt el, hogy szétküldtem az e-maileket. :) (Elégedett hátradőlés). :)) Neked meg egy lóf.sz a seggedbe! Tolvaj!
2011. nov. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Kár a gőzért mert ez egy fiktív kérdés volt.
2011. nov. 3. 14:45
 17/20 A kérdező kommentje:

Te viszont büszke lehetsz a rosszindulatodra.


Egyetlen közös dolog van ezekben az áruházakban. Mégpedig az, hogy a dolgozók fizetését mindig az adott ország minimálbéréhez, nem pedig a profithoz, termeléshez stb igazítják.


Nem, nem érdemlik meg, hogy szétlopják őket. Sokkal inkább azt érdemlik, hogy porig égessék őket, a helyüket pedig behintsék sóval.

2011. nov. 3. 14:48
 18/20 anonim válasza:
73%

Te tudatlan, álszent link küldözgető.

Csak közlöm, praktiker-ből van csak 19 az országba, a neten, és mindnek van 10-19 alkalmazottja, ez csak 1 áruház lánc volt. Szerinted rá jönnének hogy ki írta ezt? Ne legyél már ennyire naív. Ha ennyire sok időd van, szét küldözgetni, akkor téged az adófizetők tartanak el? Az nem lopás????

Az hogy az ország hol, és miért tart ott ahol tart. Azt senki nem tudja megmondani, nem hogy egy kishal.

Tőled a kormány lop, és?? Azt is szétküldöd?

Érdekel valakit? Jót röhögnek rajtad, ahogy itt is, te meg csak durrogj, és puffogj magadba.

Kérdezőnek: Ne hagyd magad, gondolom nem vagy túl fizetve, hajrá, ami belefér. Csak okosan.

2011. nov. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Én a helyedben a mindennapi kassza bevételt választanám.. az hasznos. :D
2014. dec. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én egy Kärcher nagynyomású mosónak örülnék, ha kihoznád nekem húsvéti ajándék gyanánt, de a szülinapom is most volt nemrég. 😆 :D
2017. ápr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!