Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem engedtem soha senkit be a...

Nem engedtem soha senkit be a lakásba, apu mégis ezzel vádol. Mivel bizonyíthatom az igazam?

Figyelt kérdés

Azt mondta apu, hogy érezte az idegen szagot, meg látta a nyomait a lakásban, miközben senki nem járt itt, még víz vagy villanyórás sem.

Az előbb azt mondta, hogy mondhatok bármit, csinálhatok bármit, ő látja a jeleit, és teljesen biztos benne.


Mivel igazolhatom ezt, mert valóban nem volt itt senki, nem is mernék beengedni, főleg azok után, hogy apu annak ellenére ezzel vádol, hogy senki nem járt bent a lakásban.


Mi lehet az, ami alapján apu ezt a téves következtetést levonja? Nem jön ide be senki. Hogyan érezheti apu mégis idegen ember szagát a lakásban? Nem tudom mit csináljak, hogy abba hagyja apu az alaptalan vádat, nem tudom bizonyítani az igazat, mert apu látja és érzi, ami nem is volt itt.

Ja, most panelben lakunk, eddig családi házban éltünk. Lehetséges, hogy a szomszédok parfüm illatai érződnek be a lakásba, és ezt érzi apu, amikor haza jön? Ez ellen viszont mit tegyek, ha a szellőztetéssel, és az nélkül is bejön?


Legalább igaza lenne, az ellen tudnék tenni, de így, hogy senkit nem engedek be, mégis ezzel vádolnak, nem tudok tenni ellene. Ráadásul annyira biztos ebben, hogy egy kívülálló neki hitt, így mit tudok tenni, hogy bebizonyítsam az igazat?


2011. nov. 2. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem laktam még panelban, de az tuti, hogy ha egyszer átjött a szag, akkor máskor is át fog. Minél többször érzi azt a szagot apukád, annál jobb lesz a helyzeted, mert annál valószínűtlenebb, hogy te engedsz be ismeretlent. Nehogy többet szellőztess, mint eddig, mert akkor magad ellen dolgozol és eltünteted a bizonyítékot.
2011. nov. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rendben, nem fogok többet szellőztetni, mint szoktam.

Csak nehogy azt higgye apu, ha rendszeresen érzi az idegen parfüm szagot, hogy rendszeresen jön ide valaki, mert még egy vízórás sem járt bent a lakásban. Senki nem volt itt, de sajnos ezt nem tudom bizonyítani.

2011. nov. 2. 10:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Az idő neked dolgozik. Ha több alkalommal is érezni azt a szagot, azért apukád se gondolhatja komolyan h mindig beengedtél valakit.
2011. nov. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!