Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy szinte...

Miért van az, hogy szinte mindenki "utálja" Justin Bieber-t?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 12:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Dióhéjban: Semmilyen tehetséggel nem rendelkezik, ugyanakkor mindenhol az ő **** képe van! Egy nyávogó kisgyerek, aki amint elkezd mutálni máris a süllyesztőbe kerül. Csak neki erről nem szóltak, és most azt hiszi ő a következő májkeldzsekszon.
2011. nov. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
59%

elsőnek: (először is, én sem szeretem a srácot) szerintem az első állításod biztosan nem igaz. van énektehetsége.

azért meg hogy mire használja a hangját, tudják szeretni, vagy utálni. a kérdésre válaszolva, a stílusát nem szeretik sokan. felkapaszkodott ostoba kölyöknek tartják sokan ezt a srácot, és ezért utálják.

2011. nov. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
23%
mert úgy ítélik el, hogy semmit nem tudnak róla. de most komolyan. nincs tehetsége? akkor az a sok díj? énekel, rappel, gitározik, zongorázik, trombitál. mi ez, ha nem tehetség? szánalom sok ember.
2011. nov. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%
Hitler meg jó hadvezér volt. Jó stílus nélkül, szart sem ér az amit tud (legalábbis az átlagember szemében). A díjakat meg ne hozd ide, mert távolról sem egy téma.
2011. nov. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
7%
Kit érdekelnek a díjak?? Megszavazzák, mert ő a "menő"... -.-" Megveszik a lemezét, mert az "menő"... Majmolják a stílusát egyre többen (pl.: MM), szintén csak azért mert "menő"... Tehetség nuku, szánalmas médiapojáca! 10 év múlva semmit nem ér a neve! Csak mivel a 10 éves rib*ncok tonnaszámra veszik a lemezeit ezért jól megszedi magát pénzzel és lelép... Nem ezt érdemelné! Epekedve várom majd azt az időt amikor elkezd mutálni és a fényes, nyávogós, gyerekes, buz*s, ribancos karriernek vége! JÖN A SÜLLYESZTŐ!!! :)
2011. nov. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
42%
Azért mert ő egy divatikon. A divatot hozza és kitesz magáért! Na és persze helyes és az irigység nagy úr! Én nagyon szeretem és szeretni és fogom.
2011. dec. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Mert Te is 10 éves vagy és lány... Én is szerettem 10 évesen a Shygys-t meg a Picasso Branch-et... Mert "menő" volt és az volt a divat... Most meg kiröhögnek, ha ilyeneket hallgatsz pedig én még mindig többre tartom a Shygyst, a Picasso Branchet és az Ámokfutókat, mint azt a kis bu*it...
2011. dec. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Divatikon? Isten ments! Már csak az hiányozna, hogy mindenhol ilyen kis bíbermajmok futkossanak... tetszik vagy sem, az emberek nem irigyek erre a kis főemlősre, csak van jóízlésük.
2011. dec. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
26%
Na és milyen az a jó ízlés? Engem nem érdekel ki mit gondol a zenéje nagyon inspiráló és nagyon könnyen ki tudja írni mindenki hogy b..zi! Te személyesen találkoztál vele? Gondolom nem akkor nem is ismered!!!
2011. dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
De te sem...
2011. dec. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!