Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez az oldal mennyire megbízható?

Ez az oldal mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

[link]

Parókát szeretnék venni cosplayhez, és itt találtam is egy jót, csak az a baj, hogy külföldi, és még sose rendeltem külföldi oldalról. Jó lenne egy kis infó, hogy mennyi lenne a szállítási díj, és egyéb infók, de az angol tudásom az nem a legjobb, és nehezen igazodok ki ezen az oldalon. Szóval valaki rendelt már esetleg innen, vagy ha tud valaki egy jó oldalt, ahol lehet parókákat kapni, azt is megköszönném :)


2011. nov. 3. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az oldalt, de pl. a vaterán is vannak parókák. Illetve, ha pesti vagy, innen lehet kölcsönözni is: [link]
2011. nov. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket. Sajnos nem vagyok Pesti, de nem lakok túl messze, és beutazok ha kell, szóval köszi :)
2011. nov. 3. 14:32
 3/6 anonim válasza:

Szia! Én nem rendeltem még onnan, de szerintem nem is fogok. Olvastam egy csomó „review- ot” róla, amik elég negatívok voltak. Volt olyan, hogy az ígért időpontnál hetekkel, hónapokkal később kapta meg a terméket az illető, olyan is volt, hogy meg sem kapta és a pénzét sem utalták vissza neki, csak az összeg felét. Én nem ajánlanám.

Viszont itt van pár link, azokhoz a boltokhoz, ahonnan rendeletem és jók voltak:

[link]

(Itt egész novemberben 1 dollár a szállítási díj(AIR). 3 napon belül postázzák, és 7-10 nap mire megérkezik. Ha a drágább szállítási módot választod (EMS), akkor 1 napon belül postázzák és 4-6 nap alatt megérkezik, de egy parókára kb. 24 dollár a szállítási költség, ha rendelsz hozzá mást is, akkor még több, mert súly szerint van megszabva. A SEA szállítási módot nem ajánlom, mert az vízi és szárazföldi szállítás ezért 1- 3 hónap mire megérkezik. Ha esetleg innen rendelsz, akkor kérheted, hogy kevesebb összeget írjanak rá, hogy ne vámolják meg a csomagot itthon. Rendelés leadása előtt a „Price half/quarter declaration (optional)”- nál lehet kiválasztani, hogy az összeg felét vagy negyedét írják rá.)

[link] (Itt arra kell figyelni, hogy „Instant shipping” legyen írva az elérhetőséghez és nem „Made- to- order, mert akkor 3 hetet kell várni míg ideér. Amúgy itt is a szállís EMS- sel vagy DHL-el történik 4- 6 nap és kb. 26 dollár)

[link]

(Innen nem kifejezetten cosplay parókát lehet rendelni. A legtöbb terméknél 1-2 hét mire beszerzik. A szállítás 28 dollár 100 dollár alatti rendelésknél, és 56 dollár 100 dollár felettieknél. 4-6 nap a szállítás, beszerzéssel együtt akár több mint 2 hét.)

[link]

(Különböző eladóktól lehet vásárolni. Fontos, hogy egy olyan eladótól rendelj aki „ E- bay top seller”, ők megbízhatóbbak. Főleg tőlük: [link] sch/i.html?rt=nc&LH_TopRatedSellers=1&_nkw=cosplay%20wigs&_dmpt=US_CSA_MWA_Wigs_Extensions&_fln=1&_ssov=1&_trksid=p3286.c0.m1539

Itt a szállítási díj és idő eladónként változik. És gondold át, mikor megveszed, mert utána már nem mindig lehet/ illetve problémás visszavonni a rendelést.)

Pay Pal accountod van e?

2011. nov. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én évek óta vaterázok, 100%-os a visszajelzésem, adok és veszek is (inkább veszek), de még sose jártam pórul. Meg kell nézni az emberek értékeléseit, mielőtt rendelnél, ha van rajta negatív, akkor ejteni kell és kész. Szerintem biztonságos "piac", de az ebayt is nagyon szeretem. A többit még nem használtam.
2011. nov. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jah, a milanoora írtad? Bocsi, nem szóltam. :$
2011. nov. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem kell felhúzni magad, a milanoo- ra írtam! Tudom, hogy a vatera meg az e bay megbízható, én is üzleteltem mindkettőn. :D :D

De a milanoo.com, az elég veszélyes víznek tűnik. :/

2011. nov. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!