Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook profil ip címet...

Facebook profil ip címet lenyomozhat a rendőrség?

Figyelt kérdés
Egyik barátomat 1,5 hónapja zaklatja valaki kamu fb profilról. Szeretnénk tudni már hogy ki az, valaki aki jártas ebben elmondaná hogy lehet e ilyen esetben feljelentést tenni ( írt durva dolgokat is az illető), és ha igen milyenek a kilátások arra, hogy megkerül a bűnös? Azt állítja egyébként hogy ismeri a barátomat személyesen is.
2011. nov. 4. 06:48
 1/7 anonim ***** válasza:

A fb profiloknak nincs IP címük.

Viszont szerintem be lehet állítani, hogy ki küldhessen üzenetet, és ki nem. Nézd át a beállításokat. Végső esetben marad a profil törlése.

A rendőrségnek szerintem kisebb baja is nagyobb annál, mint hogy ilyen ügyeket komolyan vegyen. Amíg nem folyik vér, addig nem csinálnak semmit.

2011. nov. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elvileg van egy ilyen funkció:Block this person, rámész személy adatlapjára, és bal oldalon van, azt hiszem ezután már nemtud...
2011. nov. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kell letiltani, de ha azt akarjuk hogy kiderüljön ki az, mert fenyegetőzik is. Akkor mit tud tenni a rendőrség?
2011. nov. 4. 12:35
 4/7 anonim válasza:
Minden facebook profilhoz tartozik egy ip cím,de ezt csak úgy nem fogja neked a rendőrség megnézni és elárulni,ahhoz ennél komolyabb dolog kell!
2011. nov. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát az ip t télleg nem fogják oda adni, de esetleg az email címével, amivel regisztrált, és kitöltötte a nevet meg ezeket, na azzal talán...
2011. nov. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én azt nem értem miért nem blokkolod? zavar? blokkolod.Nem zavar? nem blokkolod de ne is sírj.
2011. nov. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 eugenica ***** válasza:

Természetesen lehet feljelentést tenni a rendőrségen.

Nekem nem ilyen, de jelentéktelen ügyben lett volna feljelentésem, amit azonnal szóban elutasítottak.

Amikor azonban kértem nyomtatványt(ez rendszeresítve van a civil kontroll révén)kértem panasztétel okán,hogy nem hajlandóak írásban felvenni a be ill.feljelentésemet, akkor furcsa módon azonnal megtették, ami végül is megelégedettségemre zárult.

2011. nov. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!