Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fodrászhoz mintaképpel. Gáz?

Fodrászhoz mintaképpel. Gáz?

Figyelt kérdés

Ha valaki elmegy a fodrászhoz és visz magával egy képet hogy "Ilyen hajat szeretnék!" az gáz? Csinálta már vki így? Ismertek vkit aki már csinálta így? Kicsit lecsökkentené az esélyét annak hogy félreértjük egymást a fodrásszal (volt már rá példa:D )

F


2011. nov. 4. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:

ha egy lány viszi akk sztem semmi gond :)

ha egy 15 év alatti fiu az se de 15 fölötti fiuk azért nenagyon sztem :D

te mennyi vagy?

2011. nov. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mentem már így fodrászhoz, de csak olyan képet vittem ami reális, vagyis tényleg meg tudja csinálni a hajamból a fodrász, és még jól is áll. nincs abban semmi rossz, max szól hogy ha épp nem a te ideális választásod, de amúgy általában van ott könyv férfi hajakkal is abból is lehet választani.
2011. nov. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kortól függ hogy vigyen valaki képet vagy ne, úgy legalább biztos nem rontja el a fodrász a haját.
2011. nov. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Főleg ha valami különlegeset akar és elmondásból lehet félreértés.
2011. nov. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
képpel mindenesetre könnyebb mint fél órán keresztül mutogatni és magyarázni hogy mit akarsz. én mindég vittem eddig képet és mindég megtudta csinálni, nem pont ugyanolyanra, de nagyon jól állt.
2011. nov. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Valóban így kicsit egyszerűbb elmagyarázni hogy mit is szeretnék valójában.

18/F

2011. nov. 4. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!