Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lesz a Naruto...

Szerintetek mi lesz a Naruto Shippuuden vége?

Figyelt kérdés
Úgy értem mi fog történni, mert nekem van pár sejtésem és kíváncsi vagyok mások sejtésére/gondolatára is!! :D
2011. nov. 5. 13:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Naruto és "Madara" összecsap, Naruto majdnem kinyiffan, de Sasuke hirtelen átszellemül és jó lesz, megmenti Narutot és legyőzik "Madarát". Viszont Sasuke súlyosan megsebesül, elviszik Konohába, Naruto ígérete teljesül, mert hazavitte a barátját, azután Sasuke meghal a karjai között. Sasukét kikiáltják hősnek, építenek neki egy szobrot. Naruto hokage lesz, ő is kap egy szobrot. És a ninjavilágot áthatja a békesség.
2011. nov. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Háát.. Nekem is hasonló az elképzelésem! :DD Azért köszii a választ :P
2011. nov. 7. 18:58
 3/16 anonim ***** válasza:
50%

Naruto meghal és mindenki ott zokog, és temetése van. és a Sasuke elmegy a faluba a temetésre, és szétbőgi magát, majd már nem tud sírni annyit sírt és röghögni kezd, de nem bírja abbahagyni és megfullad majdnem, ezután elpusztítja Konohát és a Világot Madara elpusztítja, Saske megy öngyilkos lesz, és mivel Madara az egyetlen, elöregedik és meghal, majd kiderül, hogy Naruto nem is halt meg, csak élve temetnék el és szívleállása volt, és a Rasengannal kimegy a sírból, és még a félig-meddig életben maradt konohaiakat feléleszti, és a legtöbben élnifognak, azámn kiderül, hogy Kabuto él és visszaéleszti az Edo-tensei-vel a Madarát, aki igazáol az Obito, de mindegy, és Madara végül lemészárrol mindenkit, kivéve Kabutot, és Kabuto világuralomra akar törni, ezért feléleszti Narutot és az összes kagét, mert Obitot már nem tudja uralni az Edo tenseivel, aztán Narutóék kicsinálják Madarát, végül Kabuto feloldja a jutut, és mind meghalnak, de mivel Kabuto egyesült Orochimaruval, ezért ő is egy kígyó, így örökre él, azután egy másik bolygóról emberek utaznak vissza a Földre, és megalakult egy másik anime, minek címe: Dragoon ball!!!!! De közben Kabuto ott lappang a háttérben, és várja, hogy visszatérhessen.XD :D

Jó, tudom, kicsit hosszú butaság lett. De szerintem ez lesz a vége. Najó,. szerintem se, mert kicsit kiszíneztem a örténetet.

2011. nov. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Az első válaszoló elképzelése tök szimpi, pedig soha életemben nem néztem Narutot. Viszont egy oldalon azt olvastam, hogy Kishimoto azt nyilatkozta, hogy 90%, hogy a Naruto vége shounen ai lesz, mivel az emberkék 80% a Naruto-Sasuke párost helyezi előtérbe. De ez csak egy légből kapott infó, szóval ne vedd 100%-osnak, és a forrás megbízhatósága is kérdéses.
2011. nov. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtatok!!! :D

Háát az utolsó előtti válaszolónak csak azt mondom h örüljön h ilyen jó a fantáziája!! :PPP Bevallom a vége kicsit hülyén alakult ki xDD

Utolsó válaszolóó Köszönööm!! :D

2011. nov. 14. 15:47
 6/16 Brave 01 válasza:
75%
Ez szerintem egyértelmű...Naruto legyőzi a háborúban az ál-Madarát, aztán új főellenségként Kabutot fogják felhozni, majd nagy sokára sok fillér résszel kitömve végül őt is legyőzi, majd pedig a végszó egy Naruto-Sasuke csata lesz. És biztosra veszem, hogy addig még 2-3 "pozitív" szereplő is el fog halálozni. Talán Kakashi vagy Tsunade...de a végén Naruto életben marad a saját fájdalmával küzdve, hogy megölte Sasukét, de Hokage lesz...szerintem.
2012. jan. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Brave 01.. Köszönöm a válaszod.. igen lehetségesnek tartom :D dehát senkise tudja hogy Kishimoto hogy gondolta el :)
2012. jan. 4. 20:11
 8/16 anonim válasza:
Naruto Hokage lesz és összeházasodik Sakurával. Születik egy kis Naruto meg egy kis Sakura és boldogan élnek míg meg nem halnak :)
2012. máj. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 animeholnapok válasza:
100%
Szrintem az hogy Sasuke és Naruto összecsapnak,de a harc közben Sasuke észheztér és eggyütt győzik le Madarát és Kabutót.Naruto Hokage lesz és össze házasodik Hinatával lesz egy gyerekük akit nagyon fognak szeretni!! HAPPY END
2012. júl. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
jaja max hinatával sakurával dehogyis xdddddddd
2012. okt. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!