Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Postán szeretném feladnia...

Postán szeretném feladnia csomagot. Mibe célszerű csomagolni?

Figyelt kérdés

Például ha egy felsőt szeretnék küldeni,azt mibe rakjam? Nagy alakú borítékba? Vagy mibe?

ÉS ha pl egy zsáknyi ruhát szeretnék feladni,akkor azt úgy zsákostól vigyem be a postára? Ki hogy szokta ezeket bonyolítani?


2011. nov. 5. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is szoktam vaterán pl eladni pólókat és mi karácsonyi celofán csomagolópapírba szoktuk, mert arra nagyon jól ragad a "cím" amít felcelluxozunk rá és nehezen szakad.

a zsákos megoldást pedig nem tudom, mert én maximum 2-3 db-ot szoktam egyszerre postázni.

2011. nov. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha utánvéttel küldöm,akkor is ragasszak rá egy címet és címzettet?
2011. nov. 5. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Címzett és feladó/feladócíme mindig kell a levelekre, csomagokra. Egyébként nem mindegyik papír ragad jól, pl. ez a barna vastag csomagolópapír nagyon rossz. Én ha tudnám ajánlani inkább dobozokba raknám. Stabilabb, mert a logisztikai központban nem biztos, hogy hímes tojásként bánnak velük, nehogy kiszakadjon, megsérüljön.
2011. nov. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utánvételt ha vaterázol, nem nagyon szokták szeretni. Két okból:


1. Neked a posta költséget mindig előre ki kell fizetned (ami elég drága), és ha esetleg a a címzett ne vesz át, akkor buktad az összeget.


2. Sokkal lassabban ér vissza a pénz, mint egy banki utalással.

2011. nov. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Hát nem vateráról van szó,de az mindegy is!

Ebben a vásárlóban megbízom,remélem nem is kell csalódnom benne...

2011. nov. 7. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!