Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szereted a Cigányokat?

Szereted a Cigányokat?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 18:58
1 2
 1/20 mus musculus ***** válasza:
100%
Ez milyen kérdés? Nem a cigányokat szívlelem úgy általánosságba véve, hanem a normális, intelligens embereket. Teljesen mindegy, hogy roma-e.
2011. nov. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem igazán ad használható információkat az általánosítás. A magam részéről soha nem ítélnék el valakit azért, mert cigány. Nekem azokkal az emberekkel van problémám, akik bűnöznek, agresszívak, lopnak és nem akarnak dolgozni. Egy barátnőm hallotta: A cigány nem egy etnikai csoport, hanem életforma, amit sok magyar és roma is folytat.
2011. nov. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%

há' hogy szeretném?


Igen vannak normálisak, de akkor is utálom őket. Személyes tapasztalatok is vannak.

2011. nov. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
Nem, sajnos én is tapasztalat miatt, vannak normálisak de ritka az ilyen.
2011. nov. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%

Én csak azt tudom, hogy társasházban lakom.

Amikor a szomszédom kiadta nekik a lakását akkor nekem családommal hónapokra vissza kellett költöznöm a szülőkhöz.


Zajongtak, hangoskodtak, este éltek igazán.


Akkor vajon én szeretem őket???

2011. nov. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
52%
Egyszer kiraboltak a vonaton, egyszer pedig megpróbáltak kirabolni. Szerinted?!
2011. nov. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Waff ***** válasza:
27%
nemszeretem :) de tudni kell h matyarország 99% cigány.
2011. nov. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%
nem szeretem ..
2011. nov. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Boykaa válasza:
100%
én cigány vagyok(a normális fajtából)szóval van cigány akit én is gyűlölök...:)
2011. nov. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
figyeljetek id sokan nem tudják hogy a romák között külömböző fajok vanak mit én is én muzsikus cigány vagyok de vanak a teknösök és az olácigányok megmég stb szoval ezeket én is utálom az én fajtám aki természetesen jo modoru és dolgoznak meg probálnak beileszkedni de sajnos nem lehet ezk miat mert kukáznak meg lopnak és egybevesztek minket pedig nem is mink vagyunk a hibásak csak azt szeretném hogy megércsétek amugy magyar az élettársam de ki kérdezi meg azt hogy szeretitek a magyarokat.
2011. nov. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!