Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A cigány nőknek miért van...

A cigány nőknek miért van olyan mély vagy rekedtes hangjuk? Amúgy te szereted a cigányokat (miért)? Vagy utálod őket (miért)?

Figyelt kérdés
én senkit sem fogok pontozni,úgyhogy mindent ír ki magadból;):D !
2010. ápr. 8. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
szerintem azért mert isznak és cigiznek (a cigi az tuti). és nem szeretem őket, személyes tapasztalatok alapján:S
2010. ápr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

inkább nem írok ide ha nem baj....

vmi más elfoglaltságod nincs?

2010. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért van rekedtes hangjuk? Genetika...? De amúgy nem mindegyiknek van olyan hangja.


Ezt így nem tudom megmondani, hogy szeretem-e őket, csak személyenként. Van cigány barátom, aki nagyon jófej, őt pl. szeretem, de vannak ezek a hangoskodó, rajoskodó cigányok, azokat utálom. Viszont ha meglátok egy idegen cigányt, nem könyvelem el rögtön ilyennek csak mert cigány.

2010. ápr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

am írtál ide xD

jesszus...nem is vagytok annyira rasszisták mint én:D...ah mindegy. ja lehet cigi,meg ital:/ am én sajna egyből elítélek minden cigányt...személyes tapasztalat...


bloeeee...gyűlölöm mindet(a cigányul viselkedő cigányokat)! egyetlen egy normális cigányt usmerek,aki szereti az állatokat...de a többi is szereti,csak akkor ha hordhatja...-.-"

2010. ápr. 8. 20:27
 5/8 anonim ***** válasza:
98%
A cigi meg pia mellett ezek a nők folyton üvöltenek szerencsétlen, rossz helyre született gyerekeikkel, ezért lehet még rekedtes a hangjuk. Én utálom az összeset, ha meglátok egyet átmegyek a másik oldalra. Az a baj, hogy ők akarták maguknak azt, hogy utáljuk őket, beilleszkedhettek volna de jobb otthon lógatni a lábukat és a postást várni. Ráadásul még a pofájuk is nagy. Azért fogalmazok általánosságban, mert én még nem találkoztam rendes cigánnyal. És amíg ez nem következik be, addig nekem az összes egyforma!!
2010. ápr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem alapvetően nem lenne gondom velük, csak ne kerüljön velem kontaktusba a fürdetlen, büdös, koszos, nem kimondottan becsületes része. És sajna ebből van a több :/


Mostanában elkezdtem jobban utálni őket, mert reggel megyek a vonaton, mellettem van egy kan meg egy nőstény, és szerencsétlenkednek valamit. Az előbbi elkezd kopogni az ablakon én meg pont a vonaton levő órát néztem, erre beszól hogy ne nézzé. Aztán amikor szállok le, elkezd a hátam mögött szidni. Hát az ilyenekbe nem sajnálnék pár gramm ólmot...

2010. ápr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hát.... van benne valami hogy van a romáknak egy részük,amelyik agresszív,szemtelen,és hanyag. de a másik részük nem olyan mint a többi és ezt a fajgyűlölő rasszisták nem tudják felfogni ezért veszik egy kalap alá az összeset.találkoztam már olyan rasszistával is amelyik azt irta hogy ő nem tekinti embernek a színes bőrűeket meg ilyenek....
2011. nov. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hát.... van benne valami hogy van a romáknak egy részük,amelyik agresszív,szemtelen,és hanyag. de a másik részük nem olyan mint a többi és ezt a fajgyűlölő rasszisták nem tudják felfogni ezért veszik egy kalap alá az összeset.találkoztam már olyan rasszistával is amelyik azt irta hogy ő nem tekinti embernek a színes bőrűeket meg ilyenek.... de am a kérdésre válaszolva sztem a sok kiabálástól
2011. nov. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!