Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek egy lány is lehet...

Szerintetek egy lány is lehet Michael Jackson imitátor?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem hogy meg tudja-e tanulni a táncot hanem hogy nem ciki?? mert hogy ugye MJ férfi volt és ha egy lány/nő utánozza...

2011. nov. 5. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz ha egy csaj MJ imitátor
2011. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Stella90 ***** válasza:
az inkább Michelle Jackson lenne...szerintem nem lenne hiteles...
2011. nov. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ááááá hadlyuk meg ezt LIL c -nek ez inkább Férfiak csinálják mert tényleg nem lenne hiteles ha lányok csinálják
2011. nov. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi én is így gondoltam .. bár Lil c-t nem szeretem mert a hangjával is próbálja utánozni :S
2011. nov. 8. 16:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen igazad van ,De jól táncol
2011. nov. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt elismerem... :)
2011. nov. 10. 17:47
 7/9 anonim válasza:
Szerintem lehet egy lany is M.J imitator en mar talalkoztam lany imitatorokkal fekete hullamos hoszu haj egy smoot criminal jelmez es mehet a Moonwalk-ozas ezerrel sok sikert hozza
2011. nov. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lil C-nek sztem kib*szottul gáz a hangja, amikor "próbálkozik" azon az orrfolytott hangján, nekem eddig csak az It's My Life feldolgozása tetszett, mert ott ezt elhagyta. A mozgása viszont kifogástalan, de egyet azért elárulok: én nem szeretem, ha Michael-t utánozzák, mert sztem senki se tudja ugyanolyan hitelesen eltáncolni vagy elénekelni amit MJ alkotott. MJ egyedi volt, és gyönyörű mind személyiségében mind mint előadóművész. Én csodálom őt. Am Lil C-t is csak azért szeretem, mert én is ugyanakkoa, vagy még nagyobb rajongója vagyok MJ-nek. Eddig amit hallottam tőle MJ-ről, mind igaz volt. Visszatérve az eredeti kérdéshez, énszerintem egy nő is lehet MJ imitátor, van is, de nagyon gáz. Alapból én úgy gondolom, hogy ha egy felnőtt értelmes férfi úgy dönt, hogy imitálja Michael-t, az nem normális. Ez az én véleményem. MJ egyedi volt, soha ilyen több nem fog születni. Áldás rá! <3 Szeretünk! <3
2011. nov. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Persze, hogy lehet! Nem tudom ismeritek-e Nikát, de ő vezeti most a MJ impersonator listát, magyarul ő a legjobb imitátor. És NŐ!!! Ráadásul magyar ;)

itt egy videó róla: https://www.youtube.com/watch?v=URXSx-ZuamA


Bár nekem a személyes kedvencem az impersonatorok közül Ben Jackson, de azért Nika sem semmi!!!


Sajnos itthon nem nagyon ismerik, de külföldön annál inkább! Rengetegszer hívják külföldre:)

2013. jún. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!