Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyen megtörténhet? (kérdés...

Ilyen megtörténhet? (kérdés túl rövid, válasz túl hosszú)

Figyelt kérdés
Egy boltban ki van téve a "Pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el!" tábla.Vásárolunk valamit a boltban, de az eladó rosszul ad vissza.(töbet), majd miután távoznánk, utánunk szól, hogy várjunk már, mert többet adott vissza, és csak most vette észre, Te meg közölnéd vele, hogy "A pánztártól való távozás után reklamációt nem FOGADNAK el!", így ő se reklamáljon XD.
2010. aug. 11. 20:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Mármint.... mi a véleményetek erről?:D
2010. aug. 11. 20:01
 2/8 anonim ***** válasza:
Majd kipróbálom :D De amúgy végül is igaza van. Vagyis, hogy ha többet adott vissza, így járt, nem tudja bizonyítani. Szerintem.
2010. aug. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy próbát megér. XD De aztán fussatok el.:DXD

egyébként meg attól függ. Mert azt nagyon nem szeretem, ha a boltba telefonál meg másfele figyel, beszélget valakivel és közbe többet ad vissza, mint amennyit kellene. Ilyenkor marhára nem érdekel, nem szólok neki. Figyeljen oda!

2010. aug. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ez egy helyi kisbolt ahova mindennap jársz, és ismernek, ott azért visszaadnám, de ha egy nagy bevásárló központ és csak néha mész, és úgy se ismer senki akkor elhúzhatsz :D
2010. aug. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jogos.Ha te nem reklamárhatsz, akkor ő se!
2010. aug. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. Fizetésnél, visszajárónál mindig figyelni.

2. Pénzt addig nem elvenni (pénztárosnak nem eltenni), amíg kész nincs a számolás.

3. Ezután pénzt eltenni.


Ez így tiszta sor. Menet közben, ha többet adnak vissza, akkor illik szólni, tekintve, hogy a pénztáros idétlen munkarendben, éhbérért dolgozik. Fordítva te is megköszönnéd.


Emellett érdemes figyelni a termékek árát, amikor lehúzza, ha valami gyanús, azt az információnál megnézetni még egyszer!


És a kártyás fizetés sem mindenhol automatikus (a terminálon külön kell beütni a vásárlás összegét), ezt is el lehet rontani, oda-vissza fennáll a tévedés veszélye.

2010. aug. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

velem egyszer olyan történt hogy többet adta vissza,hozzáteszem nem kevés pénzről volt szó,de későn vettem észre,így nem szóltam...

de ez jó egyzser majd kipróbálom=)

2010. aug. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ez jó ígyis kell:D
2010. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!