Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a "csúnya"...

Miért van az, hogy a "csúnya" pasiknak is elég nagy elvárásaik vannak?

Figyelt kérdés

Arra gondolok itt, hogy eddig elég sok átlagon aluli fiúval ismerkedtem meg (20-24év között) és olyan elvárásaik voltak hogy az valami elképesztő Pl, hogy vékony legyen a barátnőjük és járjon egyetemre stb... stb...... azt hinné az ember, hogy a belsőt értékelik és a nagy sz*rt...


Miért van ez? ....


2011. nov. 6. 01:12
 1/3 anonim ***** válasza:
gondolom ha ők nem néznek ki jól , vhogy próbálják kompenzálni azzal h jó nőjük van. am ha vkinek ennyire nem számít a belsö abbol látszik h nem komoly kapcsolat a célja. magambol kiindulva pl régebben eléggé sok nőm volt, de mind rövid kapcsolat volt és nem is igazán foglalkoztam velük. mostanában már kevesebb mert nem elég hogy vmi üresfejü p*csát párszor felprobáljak de az olyan viszont ritka akiben belsöleg meg tud fogni vmi. szal ha vki nem a belsöt értékeli akk sztem egyszerüen annyi h "nem hosszutávra tervez"
2011. nov. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ebben van valami de azok a pasik akikkel beszéltem állítólag hosszú távra terveznek.. nem értem.. :D
2011. nov. 6. 15:25
 3/3 anonim ***** válasza:
akk viszont túl jónak hiszik magukat. de előbb utóbb be fogják bukni ha az elvárásuk nem az ő kategóriájuk :D
2011. nov. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!