Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olvastam egy szép idézetet...

Olvastam egy szép idézetet csak nem értem, hogy miért az amerikaiak mosolyognak egész évben?

Figyelt kérdés

~Egy másodperc alatt fel lehet villantani egy barátságos mosolyt. Egy perc alatt a mosoly másokra is átragad. Egy óra alatt belefárad a képed. Ha egy napig mosolyogsz, a többiek irigyek lesznek. Egy hét alatt a mosoly hétköznapivá válik. Egy hónapnyi mosolyt nem hisz el senki sem. Egy egész évig csak az amerikaiak mosolyognak...


..ez az idézet..de mért mosolyognak egy egész évig az amerikaiak???


2011. nov. 6. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de engem is elkezdett érdekelni. :D
2011. nov. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Antimod ***** válasza:
Náluk ez egy társadalmi szokás, ez hozzátartozik a róluk kialakult sztereotípiákhoz. Nem szokták kimutatni, ha baj van.
2011. nov. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem azért mert az amerikaiak ilyen önelégült népség.
2011. nov. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vagy csak fene jó dógukban nem látják hogy rossz dolgok is vannak. na meg a hőskomplexusuk is biztos közre játszik...
2012. jan. 1. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Antimod ***** válasza:
Nem annyira az önelégültség, mint inkább - ahogy más is mondja - a társadalmi beidegződés miatt mosolyognak. Ha találkoznak egymással, akkor is jól vannak, minden OK, ha problémájuk van, arról inkább nem beszélnek.
2012. jan. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!