Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az úgynevezett...

Mit gondoltok az úgynevezett "Millitary Mail"-ről?

Figyelt kérdés

Egy ideje levelezek külföldi fiatalokkal, akik velem egyidősek, de mostanában böngésztem a neten és akkor bukkantam rá hogy van ilyen levelezés is. Mit tudtok erről érdekes, jó dolog? Mert hiába kerestem utána nem sokat találtam róla. Se fórumot, se semmi külföldi oldalt, csak regisztrációs oldalt.

Köszönöm a válaszokat!

20/L


2011. nov. 6. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Millitary, azaz katonai?

Szerintem érdekes lehet, ha nem fordítottam félre. :D

2011. nov. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, katonait jelent, de tudtommal egy l-el írják. egyébként ez olyan, hogy katonákkal lehet levelezni, vagy mi?
2011. nov. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen olyan, hogy katonákkal lehet levelezni, ennyi tudok róla. De hogy hogyan vagy miként erről nagyon nem találok oldalt. Igen egy l-el írják, bocsi elírtam:P
2011. nov. 6. 20:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Szerintem érdekes lehet. :D
2011. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ezért is gondolkoztam rajta. De viszont érdemes regisztrálni egy oldalra? mert nekem olyannak tűnik mint egy randioldal...:S
2011. nov. 6. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!