Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit gondoltok az itt zajló...

Mit gondoltok az itt zajló úgynevezett "pontozás"-ról? A válaszok le- ill. felpontozására gondolok.

Figyelt kérdés
Én azt veszem észre, hogy az odavetett, közhelyes válaszok népszerűek, akik pedig normális dolgokat írnak, azok legtöbbször csak 70% körül állnak...
2010. máj. 28. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem mértékadó a pontszám. Ha valaki nem Jobbikos ír a politikai rovatba,azt minden Jobbikos lepontozza. De.pl. a Gyereknevelés rovatban is irgalmatlanul lepontozzák,aki azt meri írni,hogy a tej egészséges, a tápszer nem az,vagy a gyereke már 8-9 hónaposan mindent eszik,vagy a gyerek nem lesz attól lelkisérült,ha néha hagyják sírni. Még lehetne sorolni az elvakultak pontozási módszereit a többi témában is.

Nagyon sokan nem képesek kulturáltan vitatkozni,megérteni a másimk érveit. Ezen pedig nem lehet változtatni.

2010. máj. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Isten tudja mi miért van!
2010. máj. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
semmi értelme a pontozásnak, hiszen nem tudod, hogy melyik válaszodra és kérdésedre kaptad (hacsak nincs türelmed minden nap átnyálazni a kérdéseid, válaszaid). amúgy meg óvodás dolognak tartom a lepontozást is, de azt is, amikor vki emiatt akad ki... felnőttek vagyunk...
2010. máj. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Hát igen, az első válaszoló teljesen jól elmondta, és az ő százaléka is sajnos igazolja őt. Nekem is csak azért van 90% fölött, mert viszonylag kevés alkalmat adtam lepontozásra (értsd, alig írok válaszokat, csakis olyan kérdéshez, ahol nem látok még olyan választ, amivel tényleg érdemben a kérdésre válaszolnak). Sajnos a pontozási rendszerrel nem azt döntik el az emberek, hogy hasznos-e a válasz, hanem, hogy egyezik-e az ő véleményükkel..
2010. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 70% is bőven hasznosba hajló értékelés, ezen kár agyalnod.
2010. máj. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem tök mindegy, hogy hány %-ja van valakinek, ha értelmes, hasznos választ ad. Talán arra jó, hogy megkülönböztessem a válaszokat, tudjam, hogy melyikeket írta ugyan az az ember.
2010. máj. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha válaszolsz valamit a politika kategóriában semmi perc alatt alaposan lepontoznak. Szerintem ott a legvadabbak az indulatok. Sajna.
2010. máj. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
persze,ez így van-pedig én úgy vettem észre,hogy régen nem volt ezen az oldalon ennyi b*nkó,tulajdonképpen már nem is szeretek ide járni,mert a válaszolók csak azt nézik,hogy melyik másik válaszolóba(ált az értelmesekbe)v kérdezőbe köthetnek bele.Lassan már nem tudod úgy kiírni a kérdésedet v a válaszodat hogy meg ne sértsd vkinek a "kicsi lelki világát",mert szegény fogyatékos és fel sem fogja,hogy mit írsz....
2010. máj. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!