Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 20 perc múlva mondok fel,...

20 perc múlva mondok fel, Aupair vagyok. Nem bírom a családot. (? )

Figyelt kérdés
Mondtatok már fel? Milyen volt?
2011. nov. 7. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 3 kisgyerekre vigyáztam,és az anyjukkal több gondom volt mint a gyerekekkel.(magyar anyuka,angol apuka) Én egy nap amikor elegem lett szóltam az anyukának,hogy még a héten maradok a srácokkal,de a következő hétfőjétől keressen valakit mert többet nem megyek...Amikor azzal fenyegetőzött,hogy egy fillért sem fog fizetni akkor csak annyit mondtam neki,hogy vagy előre kifizeti a béremet,és a hetet végig dolgozom vagy most azonnal lelépek..Kifizetett előre,és egész héten jópofizott,mert remélte maradok..Nem maradtam,és azóta sem hallottam róluk semmit...

Engem onnantól hogy felmondtam,nem érdekelt a család sorsa..

2011. nov. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 zkriszti3 ***** válasza:
Először nagyon rossz,de megkönnyebbültem.Nem lenne szabad hagynunk,hogy kihasználjanak,jobban meg is becsülnének.
2011. nov. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Felmondtam! Nem hatódott meg meg semmi...szerintem nem akarja elhinni..de engem is kihasználnak. 12 órát dolgozom Szombatonként, és egy fillérrel nem adnak többet!!! Január 1-jével megyek el. hagyok nekik időt hogy keressenek vkit!
2011. nov. 7. 10:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Valami szerződés volt? Mert abban nyilván van felmondási időre utalás.

Ha nem volt, akkor így jártak.

2011. nov. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is átestem ezen,engem is kihasználtak...szerződést sem akartak kötni,folyton panaszkodtak,hogy nem elég tiszta a ház vagy túl sok vizet használok fürdéshez...aztán a végén,amikor felmondtam és mondtam,hogy másnap költözöm a nő azt mondta ott akar lenni,amikor lelépek..megkérdeztem,hogy ugyan miért,fél,hogy ellopok valamit?hallgatott.ekkor nálam elszakadt a cérna,leüvöltöttem a fejét egy kicsit és még aznap este elhúztam..soha nem loptam egy csokit se senkitől ez meg szerződés nélkül dolgoztat alig pénzért és még engem néz tolvajnak..nem kicsit akadtam ki....
2011. dec. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!