Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt életetek /egyik/...

Mi volt életetek /egyik/ legcikibb eseménye?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, mi volt az, amire egyáltalán nem számítottatok, nem ott és nem akkor történt, mikor történt és hogyan jöttetek ki belőle?
2009. máj. 8. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre a kérdésre ember legyen a talpán aki válaszolni tud :)) Eléggé értelmetlen --> "nem ott és nem akkor történt, mikor történt és hogyan jöttetek ki belőle?"
2009. máj. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, kicsit belekeveredtem a megfogalmazásba. Szóval így szerettem volna feltenni a kérdést: Olyan esemény/ek/re gondolok, melyek nem jó helyen, nem jókor történtek, esetleg jobb lett volna, ha soha meg sem történnek.Elnézést!
2009. máj. 8. 14:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

annyi ilyen kérdés volt már!

használd a keresőt, balra!

bocsi!

2009. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát iszonyatosan szerelmes lettem egy srácba. A rokonom szilveszteri buliján. A rokonom feleségének a húgának a pasija volt az a srác. (Rossz helyen, rossz időbe szerettem belé) Rá pár napra találkoztunk és dobta értem a barátnőjét. ÉS egyszer elmentem vele 1 buliba.. Nagyon felizgult, úgy mint én de nem akartam 1 bulin elveszteni a szüzességem. Erre a srác annyira bepipult, hogy megverte a házi gazdát, amiért ott voltak. Akkor már sokat ivott betudtam annak, de aztán rájöttem, hogy rossz férfiba szerettem bele.

Gondolhatod, hogy éreztem magam. A pasim megveri a házigazdát, mert a tulajdon házában bulit csinált.. :S

2010. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!