Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt életetek legcikibb...

Mi volt életetek legcikibb élménye? :D

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 18:53
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerencsére általában vigyázok, hogy ne kerüljek cikis helyzetekbe... Mondjuk egyszer, egy buli után a barátom (kb. 1 hete jártunk)mondta, h nyugodtan aludjak nála, és kb. széthánytam az egész lakást. Jaa, és akkor jártam náluk legelőször. Szép kis bemutatkozás.. :S Aztán meg du. arra keltem, hogy az anyja sikálja a WC-t. Nagyon kellemetlenül éreztem magam.. :S :(
2011. okt. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
úhh hát az gáz:S
2011. okt. 19. 20:47
 3/6 anonim válasza:
100%
Szia!Velem rengeted ilyen dolog megtörtént már...no de szemezgetek veled a kedvedért.Előszőr is:Történt egyszer hogy, elmentem a barátomékhoz,de közben megálltam a TESCONÁL ,hogy vegyesk óvszert.Azt tudni kell,hogy nem igazán vásároltam előtte, mert mindig ő vette és mert nem sok tapasztalatom volt az óvszer vásárlasban,hisző volt az első(még most is az).No de az a lényeg,hogy gondoltam felhíom és megkérdezem merre van a gumi.Hívom a parkolóban és felveszi a telefont.Mondom neki :"Szia szivem,veszek gumit de nem tudom merre van..."azt tudni kell hogy a telefonom még egy éve nagyon rossz volt és recsegett sokszor.No hát most is recsegett meg minden és csak annyi választ hallottam,hogy "fürdik" vagy "fürdök"nem értettem pontosan...jó gondoltam magamban fürdik de attól még mondhatod...elismételtem a kérdést"drááágáámm,mi lesz így este ha nem tudom merre vegyem meg a gumit"erre jön a hang most már tisztán:"KAresz fürdik!én az idősebb Károly vagyok de semmi baj nincsen tényleg,átadom az üzenetedet neki"mondom ezt nem hiszem el...Hebegtem meg habogtam hogy bocsánat csak nem hallottam meg minden...hirtelen megnyílt a tesco parkolója alatta föld és mindenki dudált mert földbe gyökerezett lábbal áltam ott..karesz apukája megsem várta még karesz kijön a fürdőből berontott állítolag és paprikavörös fejjel röhögött...:Dmondanom sem kell hogy minden családtagnak elmesélte és megy a szívózás:D
2011. nov. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez nem is annyira vészes. szerintem vicces XDD
2011. nov. 9. 18:58
 5/6 A kérdező kommentje:
mi nálunk is a pasi szokta venni:D xD
2011. nov. 9. 18:58
 6/6 anonim válasza:
100%

Az enyém nagyon durva.

Barátommal elutaztunk egy hétvégére és be kellett vásárolni (12 x óvszer,sikosító). Rezzenéstelen arccal kifizettem a drogériában,az eladó csak betette egy szatyorba és számlát nem adott. Gondoltam,nem számít. Még be kellett ugornom egy élelmiszerboltba,kaját venni az útra. Mikor beléptem,sípolt a vészjelző kapu,mint az állat. Gondoltam,biztos nem én vagyok,hisz csak most jöttem. Megvettem a dolgaimat,kifizettem és épp indultam volna kifele,mikor megint rákezdett a kapu. Persze mindenki bámult rám. De ennél is kellemetlenebbül éreztem magam,mikor megjelent egy ruhásszekrény méretű biztonsági őr,hogy mutassam a táskám. Kicsit feszülten,de átnyújtottam a táskám,melyben csak a hétvégi "segédanyagok" voltak. 10 perc után,mikor már vagy hatszor átforgatta azt a két dolgot,visszaadta a szatyromat és annyit fűzött hozzá: "Ilyet mi nem árulunk." Fúúú,nem tudtam,hogy sírjak,vagy nevessek. :D

2012. febr. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!