Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak egy olyan...

Zkriszti3 kérdése:

Mit csináljak egy olyan tanárral, akinél sosincs igazam?

Figyelt kérdés
Akármit mondok neki meghazudtol aztán hátat fordít és ott hagy.A fiam mappájával kezdődött ami persze az osztályban volt de szerinte nem ott ahonnan én elővettem.Aztán kértem egy vizsgálatot mert az r betűt nem nem tudja kimondani,de szerinte igen.Van még több is de nem írom le.Kiakaszt mert úgy érzékelteti feljebb áll a szülőnél.
2011. nov. 9. 13:19
 1/3 anonim válasza:
aligbirom elviselni az ilyen egoistáákat!!hagyyad ráá majd késöbb más is észreveszi
2011. nov. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdekelne a másik oldal véleménye is.
2011. dec. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mint írtam a mappával kezdődött ami a többi között volt akkor raktam vissza amikor odajött.Kinyitottam és már egy rajz is volt benne tehát tudnia kellett ,hogy megvolt előző rajznál és nem otthon van vagy máshol.

Az r betűt raccsolva mondja ezen nem tudom a tanár beleegyezése nélkül,hogy változtathatok.

A szemüvege volt a harmadik amit a második órában csináltattam meg. 9 órakor nyitott az üzlet fél tízre visszaértem,megvártam míg kicsengetnek aztán adtam a fiamra a szemüveget.Tízórai szünet volt erre is emlékszek. A tanár szerint ez nem igaz mert harmadik órán ami környezet nem volt a fiamon szemüveg ,ezt közölte velem majd otthagyott.

2011. dec. 2. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!