Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon kikezdte a lábam a...

Nagyon kikezdte a lábam a magassarkúm. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
a lábujjaim szinte kékek, vízhólyagosak a talpamon pedig egy fehér elszíneződés keletkezett:S
2011. nov. 9. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
ne hord azt a cipőt többet. nyáron így tette tönkre a szandálom a lábam, azóta folyton vissza nő a bőrkeményedés és reszelgethetem. a fehér elszíneződés egy nagy hólyagszerű valami, ami nem gennyes, de vastagon elhalt a bőröd. apránként reszeld le, ne egyből mindet, mert különben csúnya lyuk lesz a sarkadon. kényelmes cípőt vegyél fel!
2011. nov. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de ez a cipő nekem mindig is kényelmes volt és tudtam benne menni. csak most nagyon sokat sétáltunk és gyorsan mentünk:S amúgy nagyon koszi a választ.
2011. nov. 9. 19:40
 3/3 Stella90 ***** válasza:
hordj kényelmeset... én is megpróbáltam régen cicababának tűnni, hát nem ment...főleg a magassarkú miatt...pedig van egy nagy rakás...mégis a 3 pár sportcipőmet használom mindig...igazából nem is akartam annyira hasonlítani a plázapatkány ribikhez...az olyan alantas...
2011. nov. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!