Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fájdalmas a fülporcba a...

Kyry kérdése:

Fájdalmas a fülporcba a piercing? Ha igen akkor mennyire?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem van,és nem fáj jobban,mintha nem porcba lövetnéd....egy pillanatig fáj csak...
2011. nov. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hát ez nagy butaság volt hogy annyira fáj mint ha alulra a nem porcos részbe szúratná :D nekem van indrustrial-om és sokkal jobban fájt mint a rendes .. de amúgy ki lehet bírni :DD
2011. nov. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Baszus kezdek félni
2011. nov. 15. 18:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok,és ne haragudj,nem írtam hülyeséget,mert nekem tényleg nem fájt jobban,mint amikor alulra lett fülbevalóm.
2011. nov. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én magamnak szúrtam, háromszor is fülporcba, meg szúrtam már fülcimpába is, igazából úgy kell mérlegelni, hogy a cimpában három helyen kell átszakadnia, mert három szövet van benne. A porcban pedig először átszúrod a porcot, és utána a bőrt, ami utána jön. nekem egyáltalán nem fájt a fülporc szúrás, inkább mikor utána beleraktam a fülbevalót, az fájt. Amikor cimpába szúrtam, az volt hogy fájt, volt hogy nem. Változó. a fülbevaló berakása mindig fájdalmas volt.
2013. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!