Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fáj a fülporcba piercing...

Fáj a fülporcba piercing lövés? és körülbelül mennyibe kerül fülbevalóval együtt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 10:05
 1/10 szamóca.. ***** válasza:
porcba szúrass, a lövés rongálhatja a porcot és az kellemetlen. egyébkétn nem vészes csak nehezen gyógyul, de mindenképpen piercingeshez menj vele.
2011. aug. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szúrasd, nekem 5000-ért csinálták ékszerrel (ami igen, nagyon drága)...Kozmetikus 1500-ért lőtte barátnőmnek.
2011. aug. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ma megyek beszúratni piercingeshez amugy. csak nem tudom hogy szurják vagy lövik de akkor biztos szurják. hát igen drága de megéri szerintem. :) Köszönöm a válaszokat. :)
2011. aug. 25. 10:10
 4/10 anonim ***** válasza:

Én tegnap lövettem, 3000.- volt (mindkét fül + füli); és igen, egy kicsit fájt. De nem elviselhetetlenül.

Ja, és készülj arra, hogy hosszabb a gyógyulási ideje. Kb. dupla annyi, mint nem porcba.

2011. aug. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
értem. hát azjó akkor. hát remélem túlélem. :D
2011. aug. 25. 10:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Helló.! én most szeretnék porcba piercinget. szúratni szeretném. te mennyiért csináltattad? és mennyire fátj?szúrták v. lőtték?:)
2011. aug. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem porcba dupla annyi idő a gyógyulás...

A fájdalom nekem minimális volt mivel nagyon puha a porc a fülemben.

2011. aug. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem lőtték, és semmi baja nem lett a porcnak. megvan már másfél hónapja, fáj még néha-néha, de ha tetszik, meg szeretnél akkor megéri. Egyébként hogyha lövik, a pisztolynak nagyobb a hangja mint a fájdalom. Érezni sem lehet :D
2011. nov. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia.

Nekem szúrták és egy lyukat 1500Ft-ért.

Összesen 7 fülbevalóm van.=)

2012. febr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 .ági. válasza:
Szia... Nekem úgy lőtték,és minimálisan fájt csak :D X) Túl lehet élni =) Nekem 5000 volt ,de meg érte ,utána még kb: 2 -3 fájt =) már meg van fél éve de nem bántam meg.. x) =) :D
2012. ápr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!