Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sulirádó! Milyen ötleteitek...

Sulirádó! Milyen ötleteitek vannak?

Figyelt kérdés
Most vagyunk 8. osztályosak, és a barátnőmmel sulirádiót szeretnénk csinálni. A DÖK vezető azt mondta, hogy bemondhatnánk a heti névnapokkat, elmondanánk a nevek jelentéseit. A heti elmaradó órákat, a helyettesítéseket. Mé elmondhatnánk, hogy mi történt múlt héten (mivel hétfőnként lenne).
2011. nov. 9. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:

ez jó ötlet.Gondolom a VV--ről ered az ötlet.

Bejelenthetnétek különböző iskolai eseményeket pl.papírgyűjtés..ajánlhatnátok a fiatal diákok számára mondjuk könyveket,vagy interneten valami érdekeset.(valami ami minden tinit érdekel,)

Valami cikket ami az aktuális tananyaghoz fűződik.fú hát most több nem jutott eszembe.

2011. nov. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem a VV-ből jutott eszönkbe,hanem előtte héhány nappal. Ezek jó ötletek:)) Ha az időjárást is elmnondanánk az is jó lenne?
2011. nov. 11. 12:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok..

Szerintem az is jó lenne.Vagy esetleg biztos van olyan nap amikor pl. színházba mentek vagy kirándulni.Ha színházba akkor mondjuk mentek a Légy jó mindhalálig előadásra és akkor arról is pár szót szólhattok.Hogy ez és ez rta .Meg,hogy miket lehet tudni róla.Hogy egy fiúról szól aki ezt és ezt csinálta.De nem mondom,hogy az egész tartalmát mondjátok el ,mert az unalmas lenne mert akkor már tudjátok,hogy miről fog szólni.Vagy,ha pl. kirándulni mentek akkor mondjuk Bécsbe akkor meg Bécsről említetek pár mondtatot.Meg pl.mentek egy múzeumba vagy nem tudom és arról a muzeumról is említhettek pár szót.

Bejelenthetitek,hogy miből írtatok vagy fogtok írni dogát.

2011. nov. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!