Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elzárhatják úgy egy utcában a...

Elzárhatják úgy egy utcában a vizet, hogy nem szólnak róla előre? Meddig lehet elzárva a víz?

Figyelt kérdés
Most így vagyok, se főzni, se inni, se mosni, se fürdeni nem tudok, minden amit elterveztem elmarad... :(
2011. nov. 10. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindig így csinálják.De sétálj ki az utca sarokra, ott kint van az oszlopon.

Csak azt nem értem miből gondolják azt hogy mindenki az oszlopot lesi nap mint nap...

Én mindig attól félek hogy pont megy a mosogép amikor elzárják, és tönkre megy.

De nézd meg a vízmű honlapján ahirek közt fent van hogy meddig lesz várhatóan az elzárás.

2011. nov. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak váratlan meghibásodás (csőtörés) esetén nem értesítenek minket előre. Egyébként a "tervezett" karbantartás miatti vízhiányt mindig kb. egy héttel előtte közlik.
2011. nov. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a tervezettet az ajtóra, a liftbe vagy a faliújságra írják. A faliújság a legrosszabb, azt nem nézi senki, a legutóbbi elzárás a bejárati ajtón volt.


Csőtörés tényleg bármikor lehet.


Az viszont, hogy tervezett, de csak az utcasarokra írják ki... házmester, közös képviselő, jó szándékú lakó, aki tájékoztatja a többieket nem létezik?

2011. nov. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

érdekes, kiderítettem, hogy a szomszéd utcát túrják (csatornáznak) de ott a lakók azt mondják van víz a lakásban.... akkor miért a miénket kell elzárni? pffff... ja egyébként már megnyitották, de jó 3 órán keresztül nem volt... utálom az ilyet :(

köszönök minden választ, legközelebb nézem az oszlopokat! :D

2011. nov. 10. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!