Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lejárt a személyim, mennyibe...

Kaprosnokedli kérdése:

Lejárt a személyim, mennyibe kerül az új? Nincs útlevelem sem jogsim! 1500 vagy 3000?!?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
ha már lejárt akkor 3000 ha csak nem soká lefog akkor 1500
2011. nov. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon aranyos vagy!
2011. nov. 10. 11:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Én bementem és azt mondtam, hogy eltűnt :-) 1.500 Ft-ot fizettem, bár közben kiderítették hogy lejárt, én meg úgy csináltam, mint aki meglepődik.
2011. nov. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én májusban csináltattam,kb. 3 hete le volt járva,jogsim,útlevelem nincs,és 1500 volt.
2011. nov. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja,és a születési anyakönyvi kivonatot kérni fogják,vidd magaddal,ha mész!
2011. nov. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem jól mondja az első.Nem azért fizet 3000 forintot mert lejárt.

Nekem májusban járt le,és augusztusban mentem csináltatni(akkor vettem észre hogy lejárt)

Mégis 1500 forintba került.

Ahogy mondták:

1500 forint a lejárt személyi igazolvány ha van egy másik érvényes fényképes irat amivel tudod igazolni magad( útlevél vagy jogosítvány)

Ha nincs akkor 1500 forint az új személyi igazolvány,és 1500 forint az ideiglenes személyi igazolvány elkészítése..összesen 3000 forint.

Felesleges azt mondani,hogy elveszetted,mert akkor körözés alá kerül a személyid,és így is 3000 forintot kell fizetned ha nincs egy másik fényképes okiratod..

2011. nov. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Második voltam. Én nem azért mondtam azt, hogy elveszett, hogy olcsóbb legyen, hanem mert még a régi fajta és meg akarom tartani, amúgy bekérik. Az első válaszából hittem, azt, hogy azért volt 1.500. Amúgy a kőrözés csak annyit jelent, hogy ha valaki használná, akkor bukna ki, amúgy le sem sz@rják.
2011. nov. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ma 12:04-nek

Ha el akartad rakni emlékbe a barna könyv személyit akkor nem kellett volna "elveszett" szöveget mondanod.Ugyanis nem veszik el,sőt vissza is adják.Csak belepecsételik,hogy érvénytelen..Nekem is a régi volt amikor lejárt,és visszaadták..Ma is itt van a fiókomban.

2011. nov. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!