Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok olyan valódi otthoni...

Guriga68 kérdése:

Tudtok olyan valódi otthoni bedolgozást, ami nem lehúzás? Eddig csak olyanokba botlottam, ami vagy zavaros, vagy fizetős.

Figyelt kérdés
Rokkant párom szeretne így pár fillért keresni, de az eddig tapasztaltak alapján ez lehetetlennek tűnik. Vagy csak rossz helyen keresgélek? (álláshirdetések közt)

2011. nov. 10. 11:44
 1/5 Stella90 ***** válasza:
mit jelent az, hogy bedolgozás???? vagy távmunkára gondolsz? van rengeteg otthonról végezhető munka, bár azért nem árt szűrni, mivel tényleg vannak átverések köztük...dehát hol nincs? szerintem rossz helyen keresgéltél eddig. légy kitartó...sok sikert
2011. nov. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Internetes munka is megfelelne, vagy kézzel fogható munka. Jelentkeztünk olyanra, hogy dísztárgyak készítése, és rögtön azzal indítottak, hogy hova mennyit fizessünk azért cserébe, hogy elárulják a munkáltató elérhetőségét. Nem fizettünk.
2011. nov. 10. 11:54
 3/5 Stella90 ***** válasza:
még szép, hogy nem...nem is szabad...szerintem a google-ben biztosan van valami elfogadható, csak próbálj meg konkrétabban keresni.
2011. nov. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Stella90 ***** válasza:
biztosan lesz közöttük jó sok kamu is, de azért érdemes a kutakodásra fordítani az időt. ha találsz valamit, érdemes jobban utána járni, hogy biztos nem átverés.
2011. nov. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 10. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!