Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az már kockaság, ha hirtelen...

Az már kockaság, ha hirtelen keresést akartam futtatni a nyelvkönyvemen házi közben?

Figyelt kérdés
Ülök az asztalnál és csinálom a leckét... És egyszer csak nem találok valamit a füzetben és megnézem a könyvet... Ekkor valamiért keresést akartam futtatni :D Mi ez, ha nem kockaság? Volt már hasonló élményetetek?
2011. nov. 10. 20:03
 1/2 Stella90 ***** válasza:
nekem is volt hasonló...a tanár elkezdett diktálni, és meg elkezdtem a padon gépelni...sőt...én ha buszmegállóban állok, akkor nem várok, hanem kempelek...21/L
2011. nov. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én meg ha elrontok egy szót, amikor a füzetembe írok, szinte már látom lelki szemeimmel magam előtt pirossal aláhúzva a hibás szót... :D Vagy ha nem is ejtek hibát, akkor is várom, hogy aláhúzza-e :'DDD 18L
2011. nov. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!