Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kell nekem állandóan...

Miért kell nekem állandóan pukiznom?

Figyelt kérdés

Lány létemre állandóan pukiznom kell,

tökmindegy hol vagyok,otthon,a buszon vagy meghívnak valami bulira egyfolytába be nem áll a seggem!!

És ez olyan kellemetlen tud lenni,mert egy idejig még vissza tudom tartani,de ha valaki megnevettet egyből

kijön belőlem az egész és befingok!

De ez most egy tök komoly kérdés!

Forduljak orvoshoz?? És mit mondjak majd neki,hogy

nem bírom megállni fingás nélkül???

Ma is elmentem végyszére,ráültem mert már nagyon kellett

pisilnem,de mivel visszatartottam a sok pukit,

egyből jött ki az is és nagy fingdácsolással kezdtem

az egészet!! A barátnőm meg ott állt az ajtó előtt és hallotta olyan égés volt!!

Tanácsok???


17/L



2011. nov. 12. 00:20
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Menj aludni, késő van az ilyen hülyeségekre.
2011. nov. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Dehát ez nem hülyeség!! Annyira kellemetlen! :(
2011. nov. 12. 01:01
 3/8 anonim ***** válasza:

A bélgázosság nagy mennyiségű gáz felgyülemlése az emésztőrendszerben. A többlet gáz a szájon (böfögés) vagy a végbélnyíláson (szellentés, flatulencia) keresztül távozik, illetve felszívódik az emésztőrendszer falain a vérbe, majd a tüdőn keresztül kilégzésre kerül. Az emésztőrendszerben található baktériumok is lebontanak (metabolizálnak) egyes gázokat.


A levegő is gáz, ami a táplálkozás során lenyelhető (aerofágia). Kis mennyiségű levegő lenyelése normális, néhány ember azonban öntudatlanul nagy mennyiségeket nyel le. A lenyelt levegő nagy része böfögéssel később kikerül, tehát csak kevés jut a gyomorból az emésztőrendszer többi részébe. Nagy mennyiségű levegő lenyelése intenzív böfögést vagy szellentést okozhat.


Más gázok is képződhetnek az emésztőrendszerben, különböző módokon. Hidrogén, metán és széndioxid akkor termelődik, amikor a baktériumok lebontják és feldolgozzák a bélben található táplálékot (bakteriális anyagcsere). Akikből hiányzik egyes cukrokat, például a tejcukrot (laktózt) lebontó enzim, nagy mennyiségű gázt termelhetnek az ilyen cukrokat tartalmazó ételek fogyasztásakor. Nagy mennyiségű fehérje vagy gyümölcs fogyasztása után bárkiben kialakul valamilyen mértékű bélgázosság.


A bélgázosságot gyakran hasi fájdalom és puffadás kíséri. Néhány ember különösen érzékeny az emésztőrendszerben levő gázok hatásaira, mások nagy mennyiséget képesek elviselni fájdalom vagy puffadás nélkül.


24/F

2011. nov. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Végre egy normális válasz! :D

És ez ellen lehetne valamit tenni???

2011. nov. 12. 01:05
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Ja, dugj a fenekedbe egy csövet, aminek a másik végén van egy szelep. Ha fingasz, vezesd a gázt egy gyűjtőedénybe. A gázhoz néhány tízmillióért vehetsz egy gázmotort, amiben elégeted a gázt és villamos energiát nyerhetsz. Így csökkenteni lehet az elektromos áramot a háztartásodban.
2011. nov. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyszerűbbet??
2011. nov. 12. 01:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Vegyél gázlekötő tablettát , az biztos segít
2011. nov. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A helyedben kiengednèm bátran igaz társaságban inkább sunyiban ☺️
2021. okt. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!