Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Betépve hogyan lehet tanulni?

Betépve hogyan lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Amsterdam shop-pos fűből mennyit kell a cigibe rakni hogy jol lehessen tanulni? úgyértem hogy kiüssön rendesen engem és élvezzem vagy csak egy kis lightos...
2011. nov. 13. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Betépve jobb ha nem tanulsz,mert rontja a rövidtávú memóriádat amúgy embere válogatja,h kinek mennyi kell ahoz,hogy light-osra beálljon,valakit egy kicsitől szétcsúszik, az sem mindegy,hogy milyen füvet szívsz mert a THC tartalmak nagyon eltérőek, valamint a hatásuk is. Egyik inkább fizikailag lazít el,másik pedig az agyadra hat. Szóval ez elég komplex. Alapjában véve nem ajánlom tanuláshoz,ilyenről még nem is hallottam,h valaki betépve tanuljon.
2011. nov. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az amsterdam shop-os fűben nincsen THC...
2011. nov. 13. 11:14
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor nem is tudsz petépni! Ergo az nem fű,hanem valami zöld sz@r
2011. nov. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nemolyan rossz az hidd el :)
2011. nov. 16. 13:19
 5/7 anonim válasza:
ja csak sokkal kéárosabb mint a rendes fű. ezek a legál szarok szintetikusak rámegy a szívre az erek falára hagyd abba szerintem. és CSAK rendeset szivj ha akrsz szivni.
2011. nov. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
AZ h betépve jobban tanulsz sztem nem igaz, inkább az játszik h milyen környezet az ahol tanulsz, és milyen ahol ezt bizonyítani kell, ha kettő azonos ,akkor jobban tudod visszaadni a tudásod, pl: otthon nyugodtan tanulsz ,és vizsga előtt meg stresszelsz az gáz, ha otthon mozgás közbe tanultál,és vizsgán ülnöd kell az is lehet gáz, sztem annyi h ha mind a 2szer be vagy tépve,úgyanabban állapotban tanultad és visszaemlékszel ,sztem szmiplán ennyi, pontosan nem emlékszem,ha érdekel nézz után,az arousal szinttel kapcsolatos
2011. dec. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az ilyen herbálba ,nem thc,hanem ths van tudtommal és egyéb rokonai thc-nek,szóval sztem Ritkán csinálod az kevésbé gáz,de azt állítom h ezeknek már van elvonási tünete nem úgy mint az eredeti Mariannak
2011. dec. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!