Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én látom, hogy a "csodála...

Csak én látom, hogy a "csodálatos kutyadoki" (Cesar Millan) egy sarlatán, vagy már másnak is feltűnt?

Figyelt kérdés
Victoria Stilwell aki tényleg ért a kutyákhoz. (A póráz két végén)
2011. nov. 14. 09:48
 1/8 anonim válasza:
100%

Mit ertesz ezalatt?

Ritkan nezem, de engem meggyozott :) Anyam szerint a mi kutyank tuti kifogna rajta :DDD

Ahogy a kutyak figyelnek ra, mar az elejetol, az valami fantasztikus!

2011. nov. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

a kérdésből látszik, hogy mennyire érthetsz a kutyákhoz:)))

lenézel egy valódi szakembert akit az egész világon elismernek szakmai brkekben is, és egy tehetségtelen színésznőt kiáltasz ki hozzáértőnek....sebaj, biztosan nem volt még kutyád ezért nem tünik fel a különbség:)

2011. nov. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezek szerint tényleg csak nekem tűnt fel...
2011. nov. 15. 15:54
 4/8 anonim válasza:
100%

Cesar Millan aki tényleg ért a kutyákhoz, Victoria csak visítozni tud és jutalomfalatokat ad.

Cesar alig szólal meg, jutalomfalatot sem tart magánál a kutyák mégis ,,Behódolnak'' neki, és megértik hogy mit is akar, elismerik falkavezérnek. Victoria nem igazán ért a kutyákhoz, bárki tud visítozni és kajával rábírni a kutyát dolgokra, még a 4 éves hugom is xDD

2012. jan. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szerintem az eredmény a fontos, nem az, hogy kinek mi volt a foglalkozása. Lehet, hogy színésznő volt, de attól még ő is elismert szakembere a témának, jó lesz ha ezt mindenki lenyeli.

A módszere szerintem jobb... a kutyák ugy fejlődnek, hogy közben meg elvezik is, Cesar meg minden áron a dominanciáját akarja erőltetni. Ha 1 kutya nem hallgat rá elsőre azt csipi, rúgja, üti. Lehet, hogy az eredménye gyorsabb de en nem bíznám rá a kutyámat semmi pénzért!

2012. ápr. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Mondhatom mennyire értesz a kutyákhoz. Semmit. Olvastam a könyveit, követem az elméletét, és nekem is szót fogadnak a kutyák. Arra kérlek, sehol ne akard elterjeszteni a hülyeségedet. Aztán sok sikert Victoria "módszereihez". Majd megnézném neked mennyire fogadnak szót a kutyák
2012. jún. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Cesar Millan egy őstehetség. Neki szót fogadnak a kutyák, és ha azt teszed amit tanácsol, akkor neked is. Elég baj hogy ezt nem veszed észre. Én a gyakorlatban alkalmazom a tippjeit, és megmondom, ő a legjobb. Neki a természeten alapul az elmélete. Nézz utána A Csodálatos kutyadoki c. könyvének.
2012. jún. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sarlatán?!Azért te sem gondoltad végig épp ésszel amikor ezt leírtad.Mi a baj azzal ha következetes vagy?A kutyának falka vezér kell ugyan úgy ahogy egy gyereknek szülő.Gondolj bele ha egy gyereknek nincs megtanítva hogy mit szabad és mit nem,milyen világban élnénk?Most is annyi szánalmas,tróger,sz@rtartály élősködik a szülei nyakán.És tudod miért?Mert sz@rul vannak nevelve.Lehet az én szegénységi bizonyítványom hogy f!ngom sincs ki ez a Victoria Stilwell de ha valóban jutifalattal neveli a kutyákat ahhoz csak gratulálni tudok,ez kb olyan mintha egy gyereket csokival meg chips-el nevelnének arra hogy jól viselkedjen...Jómagam is a Ceasar módszerrel nevelem a kutyámat és elégedett vagyok az eredménnyel.
2015. szept. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!