Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés

13/L

nem tudom mit tegyek, próbáltam minden módon, voltam nem önmagam, meg önmagam, de egyszerűen mindenki utál. Már nem tudom mit tegyek, mert nagyon szomorú vagyok. Elégé fiús vagyok, de a fiúkkal nem tudok barátkozni, mert hülyék, a lányok meg utálnak.:( :( :(


2011. nov. 14. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát... én is fiús vagyok, de engem elfogadnak a többiek úgy ahogy vagyok. Azok akik nem önmagadért szeretnek azok nem is a barátaid. :DDD Én is így voltam év elején, de végül lettek barátaim. De nem lehet az, hogy nem utálnak csak te úgy veszed észre, bár én ezt nem tudhatom, mert nem tudom milyenek az osztály társaid, de egyet mondok, hogy MINDIG LÉGY ÖNMAGAD!!! :DDD
2011. nov. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Végül is..majdnem ugyanebben a helyzetben vagyok én is.Mondjuk nekem van egy két barátnőm..de ők se olyan igaziak.:( egyébként én nem vagyok fiús,sőt talán túl lányos vagyok..:O

De ha akarsz írhatsz privátot:)

13/L

2011. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nekem is nyugodtan írhatsz privit ha akarsz. :DD
2011. nov. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Hol laksz?
2011. nov. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pécelen, az Pest megyébe, Budapest közelében lávő város, mellette azt hiszem Isaszeg, Maglód és Budapest van.
2011. nov. 18. 15:52
 6/7 Baby Firefly ***** válasza:
írjál nekem is :)
2012. máj. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Baby Firefly ***** válasza:
írjál nekem is :) segítek 15/L
2012. máj. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!