Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek külföldi...

Hogyan szerezzek külföldi barátokat Londonban?

Figyelt kérdés

Londonban vagyok 3. hete mint au pair, és barátokat szeretnék szerezni, akivel el lehet menni várost járni, bulizni, angolul beszélni, stb. Hogy kezdjem??? Help!

Járok egy nyelvsuliba 2. hete, de a többiek már nem nagyon nyitnak, ők 3 hónapja vannak itt, és megvan a maguk kis világa. Úgy mennék valahova valakivel, megteszem egyedül is, de fele olyan élvezet nincsen...Viszonylag tág az érdeklődési köröm, szeretem a sportokat, mozit, művészetet. Ha valakinek van jó tippje, írjon!! 25/L


2011. nov. 11. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Üsd be a google-be,hogy Londoni magyarok fórum vagy hasonlót és ki fog tobni csomó ilyen barátkozós típusú emberkét mint te vagy. Üdv Manchesterből :) 27/F
2011. nov. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én 3 hónapja vagyok itt (au pairként) de még mindig foglalkoztat ez a kérdés :D amúgy, ha angolul beszélők társaságába akarsz kerülni, akkor ha fent vagy facebook-on, ott keress rá Au Pair London, Au Pair UK meg hasonlók :) én is ezt tettem, és a kezdeti "totál magány" után, most minden hétvégén buli, stb :)
2011. dec. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mert nekem a sulimban meg kb mindenki 2szer olyan idős volt mint én ... :D azóta meg már másik családnál vagyok, szóval januártól másik sulit is keresgélek majd :D
2011. dec. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!