Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Woodoo baba bevált már valakinél?

Woodoo baba bevált már valakinél?

Figyelt kérdés
Szeretnék woodoo babát csinálni ,és valakit ezzel szó szerint megölni,unokatesom csinált már ilyet és hisz benne de mondta nem segít mert állítolag az osztálytársa miatta halt meg ,bár ő ehez egy fekete mágiával foglalkozó könyvet vett meg de kidobta mert egyre többször kezdte használni mindenféle rosszra,tehát akinek van valamilyen tapasztalata ezzel kapcsolatban pl hogy csinálta a woodoo babát ,mennyi idő kellett még meg nem halt az illető az kérem írjon köszi
2011. nov. 15. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Nagy az isten állatkertje...
2011. nov. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Olyan szinten nem fogod tudni csinálni, ami működik is. Tegyél le róla, menj el inkább küzdősportra.
2011. nov. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ha nincs komoly hozzászólás akkor nem kell köszönöm,idióták nem érdekelnek,én ezt komolyan gondolom és komolyan akarom és meg is teszem,tehát kérek mindenkit aki szeretne hozzászólni csak olyan tegye aki valóban a kérdésemre válaszol
2011. nov. 15. 15:30
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Milyen válaszokat vársz?

Jó, akkor kifejtem, bár szerintem a korábbi hozzászólásom is értelmes volt, ha megfogadod jól jársz.

Kezdjük azzal, hogy utánanézel a dolgoknak. Sima "V", nem dupla. Vodou pontosabban, ezt én sem tudtam fejből, azt viszont igen, hogy ez egy vallás. Olvass el egy-két könyvet, utazz el Floridába, és keress fel olyanokat, akik művelik is valamilyen szinten, és kérdezd őket.

Szólj, ha ezek megvannak.

2011. nov. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tuti nem kell érte Floridába utazni..na mindegy,anyámmal ezt megbeszéltem és ő segít,megvesszük a kellékeket és segít ,hogy csináljam,ő sokat átkozodott régen az ellenségeire ,legtöbb bejött neki és elég szerencsés volt az eddigi élete...pedig ő nem olvasgatott átkokról csak magába átkozodott mindig és 10ből 9bejött,majd kipróbálom amit ő javasol amugy hisz a woodoo babában de még nem csinált
2011. nov. 15. 18:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem is légyszíves. :D
2011. nov. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
veled nem csinálnám meg nem is ismerlek és nincs veled semmi bajom
2011. nov. 16. 09:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb vissza fog ütni rád, ha ilyeneket csinálsz. és akkor nem lesz kinek sírnod. Ez nem játék. Én csak belepillantottam, és elmentem a lehető legtávolabb. Amíg élsz, mágiafüggő leszel, halálod után a pokolban (vallástól függetlenül) fogsz rohadni jó sokáig.
2011. nov. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
De megkérlek rá! Vagy valami szerelmi varázsigét kérek! Hogy legyek ellenállhatatlan a női nem számára! Ha megteszed, és működni fog, fizetek neked amennyit csak tudok. De tényleg.
2011. nov. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:)sajnos olyat nem tudok....szerelmi varázsigét,amugy a volt pasim miatt csinálom a babát de rájöttem nem is őt csinálom meg hanem az új csaját,már 7x le is rajzoltam,kivágtam, szívébe fejébe gombostűket szúrtam,és már az elsőt el is égettem,anyám ért a jós kártyákhoz van is neki megkérdeztük hogy megfog e halni a csaj és a halál lapja jött ki,azt hittem beszarok,eddig nem is hittem benne igazán...bár anyám mondta a kártyából hogy szakítani fog velem a pasi és hogy csak hamiskodik velem
2011. nov. 16. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!