Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen foglalkozások jöhetnek...

Milyen foglalkozások jöhetnek szóba az én esetemben?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy ebben a témában annyira nem vagyok még tájékozódott. Most vagyok gimiben elsős, szeretnék már most szert tenni egy kis ismeretre. Az volt az álmom, hogy állatorvos legyek, és segítsek az állatokon. Viszont rájöttem, hogy másként is lehet. Például jól kereső munkám lesz, és nagyon sok kutyust örökbefogadok vagy például nyitok egy menhelyet.

A tárgyak amiből 5-ös vagyok: irodalom, francia, angol, töri, hittan ---> nagyon szeretem ezeket a tantárgyakat. Mivel foglalkozhatnék?

A többi tárgyból is viszonylag jó jegyeim vannak, bár kémiából nagyon hadilábon állok eddig, sajnos nem is érdekel annyira. :(


2011. nov. 16. 10:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, igen, és egy nagyon fontos dolog: volt ey gerincműtétem 15 évesen.
2011. nov. 16. 10:34
 2/4 A kérdező kommentje:
De szerintem ez nem igazán akadály, mivel az emelés mehet, mint régen, viszont fém van a gerincemben, ez a nagyobbik gond.
2011. nov. 16. 10:36
 3/4 zkriszti3 ***** válasza:
Vannak személyiség tesztek.A lányomnak is volt,ő sem tudta mit szeretne.Az osztályfőnöködet kérdezd meg.
2011. nov. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben. :) Köszönöm!
2011. nov. 16. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!