Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudttok segíteni?

Tudttok segíteni?

Figyelt kérdés

Várok egy utalást,de nem érkezik meg.4-ig be kellene fizetnem 70.000 ft-ot amíg megjön az utalásom,addig kellene kölcsön a pénz,ha valaki be tudja fizetni OTP-s számlámra és én holnap holnap után 30.000Ft-al többet tudnék vissza utalni.

Kérem segítsen valaki!


2011. nov. 16. 14:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam, tudtok.
2011. nov. 16. 14:58
 2/14 anonim ***** válasza:
ezt beveszi szted vki?nekem 310 ezer forintra lenne szükségem vki utalna nekem?haha
2011. nov. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha igazan is kell a penz,nem hinenm hogy valaki segit.Sokakat igy csaptak be az eBay-en,nem csak ott ,csak erröl hallottam.Ne mondjam,nekem is jelentkeztek,a fb-n,hogy ilyen nevü mint en,meghalt Singapurba,es at kellenne vegyem az örökölt penz,a masik hasonlo keres Afrikabol jött....na de sok sikert.
2011. nov. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
engem tegnap keresett fel egy férfi,hogy ő segít nekem.átutaltam neki a szerződés ügyvédi díját 35.000 Ft és azóta nem érem el...:(
2011. nov. 16. 15:34
 5/14 anonim ***** válasza:
Mivaaan?
2011. nov. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Átutaltam neki 35ezer forintot,mert azt mondta az az ügyvédi díj,hogy a szerződést aláírjuk,azóta eltűnt és nekem meg nincs már semmi pénzem.
2011. nov. 16. 19:00
 7/14 anonim ***** válasza:
És mire kellene a 70ezer?
2011. nov. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Volt egy munkahelyem ahol 5 hónapig dolgoztam,és mindig azt mondták,hogy majd később,majd később fizetnek.Azóta fizetnek,így felmondtam.Indítottam ellenük egy pert,mert nem kaptam meg semmit a fizetésből.És most talpra kell,hogy álljak,mert 0FT-ból élek nap,mint nap.Be kell fizetnem az albérletnek a bérleti díját,mert ha nem akkor kiraknak,eddig mindig a félretett pénzemből fizettem,de most nem tudok,mert az már elfogyott.Ez mellett van egy új munkahelyem,ahol csak 3 hét múlva kapok fizetést akkor tudnám visszafizetni a kölcsönkért összeget.
2011. nov. 16. 19:49
 9/14 anonim ***** válasza:

És szerinted lesz olyan aki így ismeretlenül ad neked pénzt?

Miért nem kérsz családtól vagy ismerősöktől?

2011. nov. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azon már túl vagyok,de senki nem tud sajnos segíteni.:(
2011. nov. 16. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!