Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt, hogy valamit csak azert...

Volt, hogy valamit csak azert ettel meg mert azt mondtak, hogy eros leszel tole, vagy szebb, okosabb stb, vagy lattal valakit akire felneztel es azt ette? Vagy barnit tettel igy?

Figyelt kérdés
Ram a Popey(bocsi nem tudom hogy irjak) rajzfilmhos volt hatassal.Megettem a spenotot,hogy eros legyek es ha megsem akartam megenni mondak,hogy latod pedig Popey is megeszi es milyen eros,es akkor biztos,hogy megettem.Vagy azert ettem sok sargarepat,mert azt montak,hogy jol fogok latni es en nem akartam szemuveges lenni.
2009. máj. 10. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Megettem egy csomó sárgarépát mert nagypapám elhitette velem,hogy attól megtanulok fütyülni.Meg is tanultam bár nem attól:D

21/L

2009. máj. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem voltam egy valogatos gyerek, de amire azt mondta, hogy NEM KELL azt nem ettem meg, szerencsere nem eroltettek :)
2009. máj. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja! Amugy imadtam a spenotot es a sarga repat is :)

2. voltam

2009. máj. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nagyon nagyon sok. Kisgyerekként nem voltam válogatos ( most mr igen ). De a spenotot azért ettem mert attól erős leszek, a sárgarépától fütyülni tudok majd, a brokkolitól megnő a hajam :D Nem erőltettek rém semmit , jobb módszer volt a fülentés. :D Majd elfelejtettem a bogyós gyümölcsöktől ( szőlő , ribizli stbstb )is erős lehet az ember , hisz ez egy bebizonyított tény a hupikéktörpikékben !
2009. máj. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Látom már leírták előttem, de én is sok répát ettem, és tudok is fütyülni,de nem hiszem, hogy attól!!:))Mondjuk ez már nagyon régen volt:)) Viszont a jó látás nem jött össze, mert sajnos szemüveges vagyok. De lehet valami benne , mert A vitamin jót tesz a látásnak állítólag! 40/N
2009. máj. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is bevettem a sárgarépás dolgot. :) Ettem is bőven,de a mai napig nem tudok fütyülni :D
2009. máj. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a nagymamám azt mondta ,mert sose akartam megenni a kenyér héját ,hogy a kenyérhéjától szép piros,csókos lesz az ajkam,és akkor a fiúk szivesen fognak megcsókolni.

Én meg azt hittem ,hogy az ovis szerelmem majd ettől akar megcsókolni,és ezért utána szivesen ettem a héját!

A szám rózsaszines maradt,de azért szerencsére sokan akarnak megcsókolni.de ez Úgy belémrögzült,hogy azóta a kenyéren a héját eszem meg elöször XD

2009. máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Avalanche ***** válasza:
50%
Én nagyon önfejű gyerek voltam, tehát mondhattak nekem bármit, akkor se ettem meg azt, amit nem akartam. Tesóm ugyanígy állt a dologhoz.
2009. máj. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!