Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintem nem rajzolok olyan...

Szerintem nem rajzolok olyan szépen hogy tanuljak meg 12/L tudtok mondani valami weboldal vagy könyvet? :DD

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 21:17
 1/1 anonim válasza:

A különleges tehetséghez adottság kell. Az adottság pedig veled születik, nem tanulható. Persze, ez nem azt jelenti, hogy nem is kell fejleszteni!

Azt megteheted, hogy amit le szeretnél rajzolni, arról keresel egy videót a Youtube -on. A legjobb, ha elkezded nézegetni Mark Crilley videóit ( http://www.youtube.com/user/markcrilley), bár ő őstehetség, több képregényt-könyvet is megjelentetett már, így nem tudom, mennyire fog neked segíteni.

Egy biztos: egy weboldalról, könyvből nem lehet megtanulni azt, ami másnak született tehetsége. De attól még fejlesztheted magad, abból semmi rossz következhet.

2012. jún. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!